Patronkou je Jolana Voldánová

Čtyřměsíční rekonstrukce proměnila původní prostory v jedno z nejmodernějších relaxačních center na východě Čech. Vedle klasických procedur, jakými je sauna, masáže a vířivka, se lázeňským hostům i veřejnosti nabízejí atraktivní možnosti v podobě ledové studny, solné páry, velké vířivé vany s léčivým světlem Martique Spa, vědro odvahy a mnoho dalších.

„Všechny procedury, které návštěvníci v tomto Wellness centru najdou, využívají ryzí alkalické minerálky, která je pro zdejší lázně typická – vedle slatiny je jedním ze dvou přírodních léčivých zdrojů, se kterými naše lázně pracují,“ říká marketingová manažerka Léčebných lázní Bohdaneč a. s. Lenka Uskobová.

Návstěvníci nového wellness centra si mohou dopřát všech léčivých a relaxačních procedur bez zbytečného přecházení po areálu lázní, na jednom místě. V příjemném interiéru laděném do čistých pastelových barev a vybaveném moderními technologiemi dokonce každému z návštěvníků umějí „ušít na míru“ relaxační nebo ozdravný program.

„Velkou vzpruhou pro organismus teď, uprostřed zimy, jsou především masáže a sauna,“ pokračuje Lenka Uskobová. „Masáže umějí zbavit tělo napětí, bolesti kloubů i svalů a urychlit vylučování škodlivých látek, které tělo unavují. Sauna podporuje obranyschopnost organismu a krásně vyladí všechny nervové i hormonální funkce. Naše finská sauna navíc potěší speciální tropickou sprchou, možností ochladit se v ledové tříšti a relaxovat na lehátku na venkovní zakryté terase.“

I hvězdy relaxují


Patronkou nového Wellness centra v Lázních Bohdaneč je jedna z nejpopulárnějších českých televizních tváří – moderátorka Jolana Voldánová. Pochází z Pardubic a zdejší lázně dobře zná.

„Lázně Bohdaneč jsou tak trochu moje srdeční záležitost,“ říká moderátorka televizních Událostí. „Už jako hodně malá holčička jsem chodila s babičkou a maminkou do zdejšího parku. A pak je to místo, které má zvláštní klidnou, téměř relaxační atmosféru už na první nadechnutí. Vždycky, když se sem jdu projít, úžasně si vyčistím hlavu.“

Jolana Voldánová je díky náročné profesi a péči o velkou rodinu pracovně velmi vytížená. Wellness proto do jejího životního programu patří už několik let – báječně si tímto způsobem odpočine. „Masáž, zábal, koupele – to jsou procedury, které ve svém věku už taky potřebuji. Když vyčistím a zrelaxuji duši, udělám dobře i svému tělu,“ říká Jolana Voldánová, která se nedávno velmi úspěšně zúčastnila televizní soutěže Když hvězdy tančí.

„Tanec je překvapivě také duševní očista,“ říká na toto téma. „Možná proto mě tolik chytnul. Sice fyzicky velká dřina, ale když se něco málo naučíte a obrazně řečeno se jednoho krásného dne odlepíte od parketu, je to nádhera. Úžasný pocit, těžko popsatelný. Možná proto mám ze standardu nejraději valčík a waltz, protože jsou noblesní a krásně vířivé, plné emocí.“

Televizní moderátorka Jolana Voldánová bude také hostem prvního reprezentačního plesu Lázeňského domu v Bohdanči, který se uskuteční v sobotu 6. února.