Animační program pro děti bude v aquacentru v Městských lázních každou květnovou středu odpoledne, vždy od 15 do 18 hodin. Aquahrátky se budou poprvé konat 15. května. Na mělčině relaxačního bazénu si budou moci předškoláci spolu s rodiči zacvičit a animátorka pro ně bude mít připravený i další program.

„Cvičení začne po skončení vlnobití, tedy přibližně od 15.10 do 15.30, 16.10 – 16.30, 17.10 – 17.30. V mezičasech cvičení si děti budou moci za asistence animátorky hrát, malovat, tancovat, řádit ve vodě s nafukovacími hračkami, nebo se občerstvit na baru, kde bude pro děti vždy speciální akční nabídka,“ informuje na svém webu Správa nemovitostí Hradec Králové (SNHK), která aquacentrum spravuje.

Hřiště má nový moderní povrch a vybavení, díky kterému je možné zahrát si basketbal, volejbal, tenis, či nohejbal a díky mobilním mantinelům i florbal.
U kempu Stříbrný rybník se otevřelo nově zrekonstruované hřiště. Přibude i lávka

Při akci je možné využít vše, co areál nabízí: velký rekreační bazén s vlnobitím, kruhový perličkový bazén, bazén s podvodními masážemi, vířivý bazének s teplotou vody 37°C, parní kabinu, SPA zónu s finskou saunou, tobogán se světelnými efekty, dětský koutek se skákacím hradem a skluzavkou. „Spojovací chodbou lze projít do sousedního 50m plaveckého bazénu, kde kromě plavání je k dispozici i další dětský bazének s atrakcemi a hračkami,“ připomíná SNHK.

Po celou letní sezónu je navíc otevřena i Slunná loučka vedle krytého bazénu. Občerstvení si mohou návštěvníci pořídit přímo v bazénové hale v baru u vody, v bistru nad vodou anebo v bufetu na terase Slunné loučky.

Mohlo by vás zajímat: Náměstek Arnošt Štěpánek: Studenti změní i pětkrát za život profesní kariéru

Zdroj: Jiří Fremuth