Zlatý tým Czech North hockey před finálovým zápasem uctil minutou ticha hráče, kouče několikanásobného mistra světa Dr. Luďka Bukače. Týmy vedli boleslavský Lukáš Zörkler, liberecký Vojtěch Fiala a hradecký Emil Veselý.

„Generální manažer projektu Miroslav Matějka uvedl: „Je malým zázrakem, že se celý projekt podařilo zorganizovat. Hokej kluci hrát umí a baví je. Ve svých klubech patří k lídrům, dokázali vyhrát Easter cup a nyní Finland Lions cup. Je vidět, že jejich kluby dbají na práci s mládeží. Nyní si přejeme s vybranými kluky získávat hokejové i jazykové dovednosti i poznání, že velká část výkonů je kromě hokejového umu „v hlavě“, psychické stabilitě a správné dávce hrdosti. Děti jsou nadějí pro náš historicky nejúspěšnější český sport, které se stal národním fenoménem nejednou v historii, v dobách pro národ nejtěžších, jako byl rok 68 či okupace“.  

Pod hlavičkou Czech North hockey  vznikl projekt „Hokejová mládež tří krajů na světová mistrovství“ za podpory Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského kraje a tří statutárních měst.

Vyvrcholením společného projektu bude účast hokejistů na světovém mistrovství „CCM Euro  Invite“ ve Slovinsku, které se koná v kategoriích 11 - 14 let od 30. července do 3. srpna 2019.

Úspěšní mladí hokejisté.Zdroj: archiv týmu

Dechový orchestr Chlumec nad Cidlinou.
Chlumecký dechový orchestr oslavil významné jubileum