Koná se vždy začátkem letních prázdnin v místním přírodním amfiteátru se stupňovaným hledištěm, kde se pohodlně vejdou všichni motorkáři.

K dobré atmosféře letos zahraje například skupiny Turbo, Komunál, Morčata na útěku, Hlahol, Headfire, Spocená uklízečka a další.

Při každém srazu nadšenců jedné stopy nechybí různé motorkářské soutěže o zajímavé ceny. Samozřejmostí při motosrazu je erotická show, kaskadérské vystoupení nebo spanilá jízda, která povede přes Nový Bydžov, Smidary, Myštěves  a Králíky zpět na místo konání.

„Náš motorkářský sraz pravidelně navštěvuje průměrně 1800 motorkářů, rekordní návštěva byla 2954 motorkáři. Motorkářský sraz je již klasikou, na kterou vás zveme i letos," lákají organizátoři.

Akci můžete navštívit zadarmo, stačí napsat správnou odpověď do úterních (23. 6.) 18 hodin na e-mailovou adresu kamila.mala@denik.cz. Připojte svoje jméno a telefonní číslo. Otázka zní: V jakém datu se konal minulý ročník tradičního motosrazu?

Na Výravu zdarma s Deníkem

Hradecko - Zpěvák, kytarista a skladatel Luboš Pospíšil se na české hudební scéně pohybuje už desítky let, v současné době koncertuje s obnovenou kapelou 5P. Tu dále tvoří kytarista Mirek Linhart  a o generaci mladší muzikanti: klávesista a kapelník Ondřej Fencl, bubenice Pája Táboříková  a baskytarista Martin Štec.

Právě tato kapela vystoupí už tento pátek na letním parketu ve Výravě. Kromě ní tu zahraje ještě Tony Ducháček s kapelou Garage nebo Spektrum. Chcete si večer ve Výravě užít i vy? S Deníkem můžete úplně zdarma. Stačí se jen zapojit do naší soutěže, odpovědět na jednoduchou otázku, mít štěstí při losování a lístek je váš. Otázka zní: „V kolik hodin koncert ve Výravě začíná?" Odpovědi posílejte v úterý (23. 6.) do 14 hodin na e-mail veronika.skrivanova@denik.cz a nezapomeňte připojit své kontaktní údaje a do předmětu e-mailu „Výrava".