„Snažíme se, aby u nás lidé každý rok zažili něco nového, proto naše lanové centrum neustále rozšiřujeme a zatraktivňujeme doprovodný program. Kromě vysokých a nízkých lanových překážek je pro návštěvníky připraven například minigolf a oblíbené bude jistě i velké šlapací auto nebo skákací boty," uvedl zástupce provozovatele outdoorového centra Pavel Balda.

Novinkou je také bumper ball, kde zájemce navléknou do velké nafukovací koule a discgolf,  obdoba golfu s využitím speciálních létajících talířů a košů.

Vstup do areálu bude letos zdarma. Také svezení na toboganu nebude stát ani korunu. Milovníci vodních atrakcí letos také nebudou ochuzeni. Vedle klasických pramic a kajaků si od června mohou návštěvníci areálu vyzkoušet například aquaskipper, tedy skákání po vodní hladině, nebo aquazorbing, což je běh
v kouli po vodní hladině.

„Stříbrný rybník je vyhledávanou rekreační lokalitou. Díky postupnému rozšiřování doprovodných aktivit a rekonstrukcím v areálu kempu se z komplexu stává oblíbené turistické centrum, které je ideální i pro rodinné výlety," řekl Martin Soukup, náměstek primátora pro správu majetku.