Bývalý úspěšný fotbalista Ivo Ulich, který se po ukončení své profesionální kariéry věnuje podnikání, možná vstoupí do hradeckého fotbalového klubu. Jeho firma má zájem koupit podíl u „votroků".

„Ano, tyto informace víme. V současné chvíli máme dva zájemce z Česka, mezi kterými je i pan Ulich. I jeho prezentaci jsme shlédli a představenstvo klubu vyhodnotilo klady a zápory současných nabídek," uvedl náměstek primátora Jindřich Vedlich.

O majetkových posunech v klubu má rozhodnout Rada města Hradec Králové, která je současně i valnou hromadou hradeckého fotbalového klubu. „Osobně se mi nabídka pana Ulicha zamlouvá, protože si myslím, že je nejenom úspěšný podnikatel, ale i bývalý vynikající fotbalista, srdcař a patriot. jeho osobnost má vztah k regionu, což je pro mě velmi pozitivní," dodal Vedlich s tím, že samozřejmě o tom, kdo nakonec bude novým akcionářem FC Hradec Králové rozhodne až valná hromada.

Delší čas se spekulovalo, že do fotbalového klubu by chtěla jako spolumajitel vstoupít italská firma pod vedením finančníka Alessandra Barilla.

Přestože několikaměsíční vyjednávání vypadalo nadějně, město se s Italy nakonec nedomluvilo, a to proto, že potenciální akcionáři z Apeninského poloostrova chtěli odkoupit větší podíl a zároveň mnohem dříve, než si současný majoritní vlastník - město Hradec Králové - představoval.