Z Hradecka

Nejkrásnější cvičitelkou je studentka ze Všestar: Hradečtí hokejisté mají nejhezčí fanynky – teď už je to potvrzeno i na papíře. Miss Aerobik, tedy nejhezčí cvičitelkou Česka, se stala v neděli večer v Praze Lenka Kociánová, jedna z roztleskávaček, které při extraligových zápasech rozehřívají fanoušky na tribunách. „Dělám to už tři roky," říká studentka ekonomického lycea, jež je členkou známé taneční skupiny skupiny Cheeky Cheerky.

„Máme lepší auto, ujedeme," slyšel. Tak z vozu vyskočil: V hradeckých ulicích to vypadalo jako na Divokém západě. Řidiči ujížděli policistům jako o život. Čtyřkolka to nezvládla, z dalšího auta vyskakovali spolujezdci a třetí řidič kouřil za volantem trávu.

Ze sportu

Mertlova lajna září. „Společně nám to šlape": Centr produktivní jednotky Mountfieldu Hradec Králové načal Chomutov gólem v 36. vteřině utkání. „Jarda (Kudrna) nezmatkuje, je silný na puku. Na útočnou modrou dostane dlouhou přihrávku, puk krásně ztečuje do jízdy, všechno dělá s klidem, umí přihrávku procpat mezi několika soupeři," říká hokejista mimo jiné v rozhovoru.