Z Hradecka

I Colombo by měl problém, tak je případ stadionu zamotaný: Je tady nová studie ukazující možnost postavit stadion v režii města. A také stále běžící projekt (spojení s obchodním centrem), který se však mění. První cestu bude zkoumat auditor, jenž řekne, zda jsou náklady reálné. Druhou mají v rukou právníci i zastupitelé. A černobílí dál hrají o postup do ligy na nejšerednějším stadionu v Evropě. Jak nakonec dopadne případ pojmenovaný Nový fotbalový stadion v Hradci?

Bílá věž vydala své poklady: Cenné listiny i ostatky světců: Na Velký pátek, kdy se podle tradice otevírají poklady, vydala svá po století ukrývaná tajemství i dominanta krajského města – Bílá věž. Špičku věže s pozlacenou hrotnicí, do níž v minulosti několikrát uhodil blesk, hodinový cimbál, a hlavně tajemnou makovici, snesl ve středu dopoledne vysoký jeřáb. Pouzdro neboli makovice, které ukrývá odkazy našich předků, se otevíralo právě tento pátek.

Ze sportu

Kulič bude hrát od začátku. Přijdou s ním góly?: Bezbarvý výkon a bezbranková remíza s Viktorií Žižkov je zapomenuta. Před Hradcem Králové stojí nový úkol – skolit Ústí nad Labem, podržet si první místo v tabulce Fotbalové národní ligy a udržet si odstup od rivalů, majících taktéž šanci na postup do první ligy. Jak zadání splnit ? Výrazným zlepšením ofenzivní produkce! V uplynulých dvou zápasech se Sokolovem a Žižkovem vyšli „votroci" střelecky naprázdno.