Z Hradecka

Postavíme centrum u stadionu, přihlásil se developer. Už třetí: Klidně si zanotujme se zpěváky ze soutěže Superstar: Ten příběh nekončí. Krajskému městu se přihlásil další developer, který má údajně zájem o projekt Parku Malšovice – tedy o spojení obřího nákupního centra s novým fotbalovým stadionem. Jde o společnost Crestyl, jež by mamutí záměr převzala od firmy ECE.

Už nebyl ve službě, přesto zachránil muže: Štěstí měl ve středu starší muž, který zkolaboval na zastávce MHD Muzeum v centru města. Cestou od místní trafiky spadl na záda a bouchl se do hlavy. Nehnutě ležícího si však všiml strážník městské policie Michal Počarovský, který v ten moment zastávku míjel v autobuse. Zrovna se vracel z práce a muži neváhal pomoci.

Ze sportu

„V základní sestavě se chci udržet co nejdéle": Za výkon v utkání proti Teplicím dostal v Hradeckém deníku vysokou známku 8 a byl zvolen mužem zápasu. Fotbalista Juraj Križko prožil fantastický návrat do elitní české soutěže, kterou nedobrovolně opustil před čtyřmi lety v Brně. „Přišel pan Večeřa a oznámil mi, že se mnou nepočítá," vzpomíná na nepříjemný okamžik slovenský stoper.