Z Hradecka

Dva týdny bez teplé vody. Kvůli opravě: Umýt pořádně nádobí? Vysprchovat se po sportu v teplé vodě? To je zapovězeno. Lidé 
v hradecké Labské kotlině, v okolí ulic Veverkova a Jungmannova, mají teď na dva týdny utrum. „Mám dvě malé děti a musím říct, že si to nedovedu představit," lituje obyvatele ředitel městské firmy Tepelné hospodářství Jiří Seidler. „Je to trochu jako za sociku," dodá.

Contours pomohl soutěžícím s výživou i bolestmi hlavy a zad: Soutěž Shoďte kila s Hradeckým deníkem skončila. Začali jsme v dubnu a a zúčastněné dámy absolvovaly tříměsíční kúru. Ta představovala individuální cvičební plán, konzultace s výživovými poradci, stravovací plán a pravidelnou tělesnou analýzu svalové hmoty, tuků, vody a kostí. Dámy navštěvovaly Contours fitness pro ženy ve Škroupově ulici v Hradci Králové obden.

Ze sportu

Pomůžou kotouly? Hradec už nechce nulu: „Votrokům" se ve 3. kole fotbalové Synot ligy staví do cesty těžká váha. V neděli narazí na Mladou Boleslav, ambiciózní partu trenéra Karla Jarolíma, který si v zámožném klubu buduje tým podle svých představ. Srazí jim Hradec hřebínek? Zakousne se do velkého zvířete? Může být. Soupeř není v ideálním rozpoložení. Tři poslední soutěžní zápasy, tři porážky (2x Lyon v předkole Evropské ligy, v lize Dukla Praha), skóre 2:7. Nic, co by odpovídalo kvalitám a ambicím Středočechů.