Z Hradecka

Mlha stadion trápí méně. Zmizí úplně: Mlha, která trápí hradecké hokejisty při domácích zápasech, by měla příští rok zmizet. Rada města v úterý schválila soutěž na dodavatele odvlhčovacího zařízení, které by mělo odstranit problémy se srážením vlhkosti a mlhou při hokejových zápasech. Město náklady odhaduje na 2,5 milionu korun bez DPH. Z pohledu diváka bylo na posledním zápase téměř vše v pořádku.

Trenér, který nenávidí sport: Nebýt fitness, byl by ze mě nejspíš muzikant: Dvacet bude Dominiku Novozámskému teprve za pár měsíců, už má ale rozjetou firmu, dělá fitness trenéra a po hlavě se vrhá do nových projektů. Paradoxně ale právě nejvíc nesnáší otázku, co dělá. „Neumím na to lidem dost dobře odpovědět, asi začnu říkat, že prodávám drogy," směje se.

Ze sportu

Dát dva góly. „Votroci" se pokusí v Plzni o zázrak: Postup by se rovnal zázraku. Fotbalisté Hradce Králové ve středu nastoupí v Plzni do odvety osmifinále Poháru FAČR. „Votroci" budou na trávníku velkého favorita a momentálního lídra Synot ligy dohánět čtrnáct dní starou domácí prohru 1:2. Viktoria si nic jiného než postup nepřipouští. Vyřazení by loňský vicemistr bral jako pořádný výbuch.