Z Hradecka

Lízátka jako symbol města by mohla stadion osvětlovat i v budoucnu: Zachovaná lízátka, nové tribuny i zázemí pro hráče, rozhodčí či tisk. V blízkosti pak dětské hřiště, park pro volný čas a samozřejmě parkovací místa. Tak by měl vypadat zrekonstruovaný hradecký fotbalový stadion podle architekta Tomáše Vymetálka, který svůj návrh prezentoval na úterním zasedání zastupitelů města.

Bydžovské školy na černé listině. Sloučí se?: Psal se rok 2009 a Královéhradecký kraj oznámil, které školy hodlá slučovat. Na černé listině se tehdy ocitlo i novobydžovské gymnázium a místní Vyšší odborná škola a střední odborná škola  (VOŠ a SOŠ) sídlící v ulici Jana Maláta. Situace se nyní opakuje jako přes kopírák. Tehdy se podařilo sloučení odvrátit, jak to dopadne teď?

Ze sportu

Vysmátý Kudrna: „To bylo do Zlatý helmy": V sejfu mají uloženou jízdenku do čtvrtfinále. V Hradci Králové už se hokejisté pomalu chystají na vrchol sezony. I proto k úternímu utkání se Zlínem neodcestovaly dvě opory – útočníci Jaroslav Kudrna a Tomáš Mertl. Přednost dostalo doléčení drobných šrámů. „S Mertlíkem jsme ráno byli na ledě. Oproti klukům, co jeli do Zlína, jsme ale zůstali déle a přidávali si," naznačil Kudrna, že se s parťákem 
z elitní lajny neflákali.