Z Hradecka

Farářství čeká bytový přírůstek: Po osmi letech se probouzí k životu rezidenční projekt Nové Farářství. Celkem dvě stě nových bytů v jedenácti nízkých viladomech situovaných 
v lokalitě Farářství na pomezí Václavkovy ulice začala původně připravovat investiční společnost J & T Real Estate. To se psal rok 2008.

Svobodným Dvorům stále hrozí hluk z dálnice: Úsek u Svobodných Dvorů byl za pana exministra (Víta) Bárty podroben úsporným opatřením a my na to teď doplácíme," upozornil na konferenci Bezpečná dopravní infrastruktura ve městech a obcích náměstek primátora Hradce Králové Jindřich Vedlich. Podle původního návrhu měla být dálnice u Svobodných Dvorů vybudována asi tři metry pod úrovní terénu.

Ze sportu

Zběsilé nákupy se konat nebudou: „Votroci" začnou prvoligovou pouť ve vyhnanství v Mladé Boleslavi. To je od pondělí známý fakt. Jaké další novinky jsou v klubu čtrnáct dní po postupu? Tak třeba Pavel Krmaš dostal nabídku na post sportovního ředitele a na dvojici Holeš + Malinský zatím není oficiální nabídka.