Z Hradecka

Útok na Azurovém pobřeží šokoval. Lidé truchlí, naplnily se jejich obavy: Nejméně 84 lidí zemřelo při čtvrtečním teroristickém útoku ve francouzském letovisku v Nice. Jednatřicetiletý muž tuniského původu tam náklaďákem najel do lidí, kteří čekali na ohňostroj. Masakr na Azurovém pobřeží šokoval i ty, co se 
z malebného jihofrancouzského města nedávno vrátili.

Prostitutka věděla o HIV, přesto spala s 50 muži měsíčně: Několik stovek mužů může být nakaženo od HIV pozitivní prostitutky, která od března loňského roku poskytovala sexuální služby až 50 mužům měsíčně a o své nákaze přitom velmi dobře věděla. Sex s nimi provozovala přitom velmi často nechráněný. Jedná se o 27letou ženu z Královéhradecka, která se s klienty scházela v autech na odlehlých místech a lesících za Hradcem.

Ze sportu

Sychrova medailová rozlučka. Stříbro a bronz!: Jeden se chystá končit, druhý má nejlepší roky kariéry před sebou. Ač je mezi nimi rozdíl téměř pětadvaceti let, jedno je bude navždy spojovat: týmové stříbro vystřílené společně s brněnským Tomášem Nýdrlem na nedávném mistrovství Evropy. V italském Lonatu se skeetaři Dukly Hradec Králové Jan Sychra a Miloš Slavíček pořádně činili.