Dvacet, třicet ale až sedmdesát procent na vybrané věci najdete během odpoledne od 17 do 21 hodin v obchodech v nákupním centru.

Chybět nebude ani představení finalistů Muže roku 2015, módní přehlídky a rozhovory s finalisty. Vystoupí zde také Sebastian a Tomáš Savka, přijede i Michaela Dolinová.

Ženy budou dostávat dárky jako květiny, welcome drink, budou si moci vyrobit pralinky s věnováním a mnoho dalšího.

Kdo bude chtít znát budoucnost, může se zeptat kartářky Marie Jurů. Jak se správně stravovat a upravit svůj jídelníček poradí doktorka a výživová poradkyně Radka Jedličková. Z velké nabídky si vybere opravdu každý.

Co si Hradečtí nechají dát do parku…

Hradec Králové - V uplynulých dnech autora v Hradci Králové zaujal jeden nesmysl, nad kterým nejen jemu zůstává rozum stát: Na snímku se můžete podívat, co se umístilo do parku na Tylově nábřeží naproti elektrárně Hučák. Rezaté ohnuté plechy, kterým snad někdo říká „umění". Já to nemohu rozlišit od skládky kovového odpadu umístěné v parku, která má tak ostré rohy a hrany, že děti běhající po parku by se o ně mohly velmi snadno zranit a v nočních hodinách jsou nebezpečnější ještě víc. Vím že instalace tohoto nebude v parku trvalá, ale opravdu máme takové věci zapotřebí? Nebo se snad od teď může kdejaký odhozený šrot brát za umění? O vkus a bezpečnost by ovšem mělo jít především.   (Foto a text: Tomáš Kopecký)

Momentka z parku na hradeckém Tylově nábřeží - nesmysl nebo umění?

Z redakční pošty: Poděkování za pomoc

Hradec Králové - Chtěl bych poděkovat paní Katce Jarošové za velkou pomoc. Dne 23. května 2015 jsem byl s mojí matkou, která je na invalidním vozíku, na dětském dnu, který byl pořádaný na Stříbrném rybníku. Vybrali jsme si asi špatnou cestu. Už jsem nemohl invalidní vozík zvládnout, ale s velkou pomocí paní Jarošové, která mi s maminkou pomohla, jsme nakonec v pořádku dorazili na místo. Tímto bych chtěl paní Katce Jarošové moc a moc poděkovat.   (Jiří Kohout z Hradce Králové)

Dobrá zpráva…pro milovníky filmu

Hradec Králové - Dánský snímek Poslední sny z festivalu Jeden svět máte možnost zdarma vidět už ve čtvrtek od 18 hodin v Salonu Královéhradeckém. Intimní portrét tří žen během posledních týdnů jejich životů v dánském hospici otevírá téma, které je v Česku stále silně tabuizované. Jakkoli je odchod našich blízkých ze života složitý, režisér Estephan Wagner ukazuje, že díky empatické péči ošetřujícího personálu, psychologů či kněží se na něj lze připravit. Film ukazuje, že poslední cestu může provázet důstojnost.