Na komunikacích Jičínska je nejvíce komplikací na pětačtyřicetikilometrovém úseku z Jičína do Hradce Králové. V Ostroměři se dokončuje oprava „pětatřicítky“ etapou k železničnímu přejezdu. Doprava je řízena pracovníky firmy nebo semafory. Čeká se tu maximálně 15 minut. Akce má být ukončena v závěru listopadu.

Další pomalý průjezd následuje v nedalekých Hořicích, kde řidiče vyžene objízdná trasa z obchvatu na silnic I/35 do okrajové části města Táboritskou a Husovou ulicí, a to kvůli stavbě nového mostu.

Nohu z plynu musíte nadlouho sundat u Sadové, tady se v obci opravuje komunikace a tvoří se tu dlouhé kolony.

Provoz jedním pruhem pokračuje na silnic I/35 z druhé strany Jičína, a to u Podůlší, kde je do 11. prosince částečně uzavřena silnice kvůli opravě propustku.

Uzavřena zůstává částečně také Jičínská ulice v Kopidlně, podle ředitelství silnici a dálnic bude komunikace I/32 průjezdná do 12. listopadu.

Na Hradecku je částečná uzavírka silnice I/33 na území obce Holohlavy, kde silnice dostává nový povrch. V opravě je také silnice I/11 v Chlumci nad Cidlinou v Pražské ulici, kde probíhá renovace povrchu vozovky.

V Úpici na Trutnovsku na silnici I/14 v Palackého ulici pokračují práce na údržbě mostu, provoz je veden kyvadlově v jednom jízdním pruhu.