Už deset let se věnuje silovým a fitness sportům, posledních sedm navíc v tomto oboru i závodí. Je držitelem několika národních rekordů, evropských a momentálně znovu již světových. Nedávno se mu povedlo zapsat světový rekord ve dřepu na Mistrovství Evropy federace GPC.

Soutěží v silovém trojboji v kategorii MUŽI do 125kg. Na těchto závodech se mu podařilo zapsat světový rekord 400 kg ve dřepu ve své kategorii a celkový total 880 kg. Benchpress 180 kg a mrtvý tah 310 kg.

Stovky kupujících i prodávajících a pestrá směs zboží z druhé ruky - to je Nábleší v Hradci Králové.
Vojenský hasičák nebo lodičky můžete pořídit za pár kaček na Nábleší

Za svůj největší úspěch Medvedyk považuje absolutní vítězství v kategorii Junioři na Světovém poháru GPC z minulého roku. Zároveň má i několik druhých míst na mistrovství světa v silovém trojboji.

„Je na místě poděkovat vedení Cizinecké policie Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje, které mi vyšlo maximálně vstříc úpravou služeb, podmínkami pro trénink na samotnou soutěž a samozřejmě citelnou podporou pro nelehký šampionát evropského formátu,“ hodnotí pozitivně pprap. Martin Medvedyk, který už teď plánuje účast na dalších soutěžích.

Mohlo by vás zajímat: Víme, kde se v kraji bourá nejčastěji. Hned pět rizikových míst je na Hradecku

Zdroj: Deník/Jiří Fremuth