Uvedla to pro ČT 1investorka Jaroslava Skrbková.

Sitauce kolem Anežky se vyhrocuje. Zatímco začátkem minulého týdne dodavatelé stavby pro Deník uvedli, že věří vdohodu sinvestorkou, ta už ztrácí trpělivost. Jaroslava Skrbková nechce objekt převzít snedodělky,což také pro Deník vpondělí deklarovala. Dodavatelé, kteří se ktřem procentům nedodělaných prací hlásí, ji však podle ČT 1podezírají, že nechce zaplatit dluh, který jim dluží na vicepracích.

Podle nich namísto 6milionů 400tisíc korun, které už na Anežce prostavěli, zaplatila Skrbková pouze 3miliony 800tisíc korun. Investorka to odmítá. „Nedlužím jim ani korunu, naopak oproti smlouvě máme přeplatek 1milion osm tisíc korun,“ nechala se slyšet.

Otom, že by prodala vtéto situaci poštovnu Správě Krkonošského národního parku, což zástupce dodavatelů Pavel Klimeš označil jako jednu zvariant řešení, nechce ani slyšet.

„Ne,“ řekla striktně.

„Správa Krkonošského národního parku dementuje spekulace, které se objevily vpořadu České televize Události vregionech, že by mohla odkoupit objekt nové České poštovny na Sněžce. Správa KRNAP tento objekt odkoupit nehodlá. Žádná jednání vtéto věci vedena nebyla. Současná situace kolem nové České poštovny je sporem mezi paní investorkou a stavební firmou, do kterého Správa KRNAP nehodlá zasahovat,“ řekl mluvčí Radek Drahný.

„Bohužel vše zřejmě skončí usoudu,“ uzavřela Jaroslava Skrbková. Platnost už prodlouženého stavebního povolení nové poštovny skončí 10.prosince. Oosudu ostře sledované stavby se bude jednat příštítýden.