Voda je ohřívaná pomocí solárního systému. Součástí velkého bazénu jsou také sprchy a vířivka, samozřejmostí je i dráha pro kondiční plavání. Příjemným zpestřením se může stát aquazorbing – běh po vodní hladině. Travnatý prostor v okolí nabízí ideální místo k relaxaci, přímo v pokladně lze zapůjčit také slunečník. V areálu se můžete občerstvit či si zahrát plážový volejbal.

Brány koupaliště jsou denně otevřené od 9 do 19 hodin. Za vstup dospělí zaplatí 70 korun, děti od tří let a studenti 50 korun.

S Hradeckým deníkem se můžete zchladit zdarma. Stačí odpovědět na otázku: Kolik v Lodíně stojí roční permanentka pro dospělého? Odpověď pošlete na e-mail daniela.brazdova@denik.cz do pondělních (27. 7.) 15 hodin. Uveďte do předmětu heslo Lodín a do zprávy také své jméno a telefonní číslo. Vylosovaný výherce získá dvě volné vstupenky do areálu.

Do Národního cirkusu Jo Joo můžete zajít s Deníkem zdarma

Hradec Králové - Mezi dětmi, ale i rodiči, se asi nenajde nikdo, kdo by neznal Glorii, Melmana, Martyho či Alexe. Tedy postavičky z populárního snímku Madagaskar.

Tento týden za nimi nemusíte do kina, či si jejich příběhy pouštět na DVD. Stačí, když navštívíte První český Národní cirkus, který od středy do neděle „zakotví" v Hradci Králové před Aldisem, kde představí zcela nový program inspirovaný filmem Madagaskar v cirkusu.

Národní cirkus Jo Joo se pod Bílou věží zdrží od středy 29. července do neděle 2. srpna. Ve všední dny a v sobotu začínají představení od 17.30 hodin, v neděli pak od 10 hodin. S Deníkem můžete cirkus navštívit zadarmo. Stačí odpovědět na otázku: Kde se narodil principál Jaromír Joo? Odpověď pošlete na e-mail jan.pruska@denik.cz do pondělních (27. 7.) 15 hodin.

Uveďte do předmětu heslo Cirkus a do zprávy také své jméno a telefonní číslo. Vylosovaný výherce získá dvě vstupenky.

A co uvidíte? Jmenujme například papoušky ara, minipony, tygry sibiřské, pumy americké, dalmatiny. Z akrobatických vystoupení pak akrobacii na visutých šálách, akrobacii přes švihadla, akrobacii na perských tyčích.