Voda je ohřívaná pomocí solárního systému. Součástí velkého bazénu jsou také sprchy a vířivka, samozřejmostí je i dráha pro kondiční plavání. Příjemným zpestřením se může stát aquazorbing – běh po vodní hladině. Travnatý prostor v okolí nabízí ideální místo k relaxaci, přímo v pokladně lze zapůjčit také slunečník. V areálu se můžete občerstvit či si zahrát plážový volejbal. Brány koupaliště jsou denně otevřené od 9 do 19 hodin. Za vstup dospělí zaplatí 70 korun, děti od tří let a studenti 50 korun.

S Hradeckým deníkem se můžete zchladit zdarma. Stačí odpovědět na otázku: Kolik v Lodíně stojí roční permanentka pro dospělého? Odpověď pošlete na email daniela.brazdova@denik.cz do středečních (29. 7.) 15 hodin. Uveďte do předmětu heslo Lodín a do zprávy také své jméno a telefonní číslo. Vylosovaný výherce získá dvě volné vstupenky do areálu.

Do Výravy míří dvoudenní Revival festival. Už v pátek

Výrava - AC/DC Bon Scott rev., Rolling Stones rev. (Brno), Janis Joplin rev. (Táña Máña), Sepultura rev. se představí v pátek a v sobotu na letním parketu ve Výravě. Uskuteční se zde tradiční dvoudenní Revival fest. Za oba dva dny zaplatíte 420 korun.

Chcete se dostat do areálu zadarmo? S Deníkem můžete vyhrát vstup zcela zdarma.

Stačí, když se zapojíte do naší soutěže a odpovíte na jednoduchou otázku, která zní: „Kdo vystoupí na letním parketu v pátek 7. srpna?" Odpověď pošlete ve středu (29. 7.) do 14 hodin na e-mail jan.pruska@denik.cz a nezapomeňte připojit své celé jméno a kontaktní údaje a do předmětu zprávy napsat slovo „Výrava". Hodně štěstí!