Slavia Hradec Králové – Mnichovice 5:1 (2:1)

Branky: F. Bendák 2, J. Mezer, M. Suchý, Vojtěšek. Slavia Hradec: Keprta – Machút, Pařízek, J. Mezer, M. Suchý, Ellinger, Toms, Zdeněk, Vojtěšek, F. Bendák, T. Mezer, Pilný, Blažíček a Švenka.

Domácí začali aktivně a v 7. minutě měl dobrou příležitost ke skórovaní M. Suchý, ale na brankáře hostů nevyzrál. O tři minuty později se parádní gólovou střelou pod břevno uvedl J. Mezer a otevřel skóre. Po čtvrthodině bylo na slávistické lavičce ještě veseleji, když po Vojtěškově střele M. Suchý přidal druhý gól. Do přestávky snížil z brejku Doležal a dostal hosty do zápasu.
Druhý poločas proběhl zcela v režii svěřenců Jiřího Bárty, kteří dostali svého protivníka pod tlak. Dvakrát se trefil F. Bendák a brankový účet uzavřel Filip Vojtěšek.

Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec Králové: „Do zápasu jsme nastoupili s trochu pozměněným rozestavěním. Jsem rád, že kluci splnili stanovenou taktiku a začali konečně dávat i branky. Doufám, že na tento výkon navážeme i příští kolo, kdy zajíždíme na hřiště posledního Presidentu.“
Slavia Hradec Králové B – Hostivař B 9:0. Branky: Buchwald 4, Pilný 3, Stránský, Zdeněk. Slavia Hradec Králové: Ulrich – Kožešník, T. Suchý, Švenka, Nun, Ellinger, Blažíček, Zdeněk, Pilný, Buchwald, Stránský, D. Bendák, Solnička.

Slavia Hradec Králové – Bohemians Praha B 6:1

Branky: Krausová a Venclová 2, Walterová, Okrouhlická. Slavia Hradec: Šmídová – Šimková, Fiedlerová, Žemličková, Keprtová – Kolumpková, Walterová, Smitková, Venclová – Švenková, Krausová. Střídaly: Gočálová, Bártová a Okrouhlická.

Martina Poláková, trenérka Slavia Hradec: „Z naší strany to byla jasná záležitost. Vítězství se zrodilo po velké převaze. Na druhou stranu mě mrzí, že holky byly málo důrazné v trestném kruhu, jinak by vítězství mohlo být ještě vyšší. Spokojena jsem s tím, že se nám dařila kombinace a děvčata dodržela taktické pokyny. Mám radost, že se nám do sestavy vrátila po roční pauze Kateřina Kolumpková. Výborně zahrála Keprtová a pozitivní určitě je, že možnost dostaly další dorostenky.“