Hradecko – Obligátní zdraví, štěstí, ale i méně krve v televizním zpravodajství, přání, aby všechno neřídila Evropské unie, či šťastnou ruku při nadcházejících parlamentních i obecních volbách. To přejí do roku 2010 lidem starostové měst královéhradeckého okresu.

Pavel Louda, Nový Bydžov:

Všem bych tradičně popřál zdraví, to je asi nejdůležitější. Zároveň si však přeji, abychom zůstali při svém rozhodování samostatní a nedirigoval nás nějaký bruselský úředník. Představitelé měst a obcí s tím mají své zkušenosti, například při čerpání různých dotací a podobně. Nikdo to moc nevnímá, ale mám obavu, abychom se nedostali do područí Bruselu. Doufám, že ekonomická situace se nebude dál zhoršovat a podaří se nám zajistit slušný chod města i v roce 2010.

Miroslav Uchytil, Chlumec nad Cidlinou:

Do nového roku bych chtěl popřát všem lidem, aby k sobě našli cestu a byli k sobě přátelštější. Byl bych moc rád, aby televizní zprávy nebyly jen černou kronikou plnou negativních událostí, prostě aby nebylo o čem špatném vysílat. Věřím, že pokud budou lidé k sobě vstřícnější a objeví se víc příznivých zpráv, pak bude na světě líp.

Luboš Tuzar, Smiřice:

Bude to možná znít jako fráze, ale všem bych chtěl popřát hodně štěstí a především zdraví. To je skutečně to nejdůležitější. Zdraví mnozí berou jako samozřejmost a začnou si ho vážit, až když mají nějaké zdravotní problémy. Všem přeji hodně úspěchů v osobním životě i v práci, ať máme co nejméně starostí. Smiřicím přeji, aby se dál rozvíjely, k čemuž se na úřadě budeme snažit vytvářet podmínky. Například v příštím roce se občané konečně dočkají nových parkovacích míst na sídlišti generála Govorova.

Jiří Pechar, Nechanice:

Všem lidem bych přál, aby rok 2010 byl lepší než ten letošní. K tomu samozřejmě hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a úspěchů v práci i doma, aby si každý našel aspoň chvilku pro rodinu a na své zájmy. Hodně důležitá bude v příštím roce i šťastná ruka, protože nás čekají parlamentní i komunální volby. S tím souvisí i moje osobní přání, aby se do dění ve městech a obcích zapojili další lidé s novými nápady.

Jiří Němec, Třebechovice pod Orebem:

Občanům Třebechovic i všem ostatním lidem bych do nového roku chtěl popřát především hodně zdraví, spokojenosti, optimismu a zdravého rozumu. Zároveň chuť a elán do další poctivé práce na všech úrovních.