Pořadatelé opět připravili velice zajímavý a netuctový program. O zahájení plesu se tradičně postarají mažoretky Carmen z Domu dětí a mládeže Klíč v Josefově a po nich bude následovat pestrá přehlídka světových a domácích hvězd pop music s plejádou světových hitů v podání brněnské kapely Las Vegas. Výjimečnost skupiny Las Vegas spočívá v zaručeně živé produkci bez play-backů a v přímém kontaktu s návštěvníky.

Není to jen kvalitní muzika, ale je to především úžasná podívaná a super zábava. Je to proud humoru, zábavy a hudby k tanci i poslechu.

Na ples Klubu přátel Josefova přijedou s velkolepou hudebně kostýmovou show, která paroduje a imituje hvězdy světové i české pop music. Cílem však není přesně napodobit interprety, ale s humorem, hudebně a vizuálně přiblížit známé písničky a pobavit hosty plesu. Na pódiu se neustále děje něco zajímavého. V průběhu této show je možné tančit, zpívat, či jinak spolupracovat s účinkujícími, nebo se jen dívat a poslouchat. V průběhu plesu dále vystoupí vicemistři České republiky ve stepu, hradecká skupina Tap Dance Company Avalanche. Na vystoupení této skupiny tanečníků je jasně vidět, že je step nesmírně baví.

Na plesu Klubu přátel Josefova je tradičně bohatá tombola. Loňští držitelé první ceny jeli na zájezd do Paříže, předtím dostali velkou barevnou televizi, nebo zájezd na Kanárské ostrovy.