Své umění tu budou předvádět nejlepší čeští jezdci a diváci zhlédnou vedle legendárních rallyových aut také speciály z Dakaru, vrchařská auta a formule F3.

Hradec Králové se tak promění v mekku milovníků silných strojů, špičkových závodních týmů a automobilů všech druhů. To vše měrou vrchovatou nabídne již třetí ročník největší Rally show v České republice.

„Letošní ročník opět navštíví špičkoví jezdci, tak jako tomu bylo v loňském roce,“ láká návštěvníky na atraktivní obsazení závodu vedoucí projektu Rally show Karel Pohner.

„Uvidíte Romana Krestu, přijede i Daniel Landa, který je známý nejen jako zpěvák, ale i jako jezdec. Další týmy, které jsou pozvány, nebudou jen z rally sportu, ale i z řad autokrosařů. S buggynou přijede Jaroslav Hošek, dorazí i účastník Rallye Dakar Tomáš Tomeček, jako host přijede i Josef Král, jezdec seriálu Formule GP2 a těšit se můžete na spoustu dalších osobností automobilového sportu.“

Součástí Rally show bude i Autosalon show. Ta nabídne jak přehlídku nových modelů automobilů, tak i sportovní vozy a veterány.

Pro všechny, kteří si od vůně benzínu a rachotu motorů budou chtít odpočinout, je připravený bohatý doprovodný program.

Pánové se pokochají pohledem na krásné ženy na módních přehlídkách, mohou změřit rychlost svého úderu pěstí na trenažéru, nebo si vyzkoušet golfový odpal pod vedením trenérů.

Pro děti tu bude zdarma k dispozici skákací hrad a skluzavka. Chybět nebude ani bohatý výběr jídel, pití, pamlsků pro týmy i fanoušky.

Po celou dobu show bude také možné sledovat vozy i práci mechaniků v servisních zónách. Depa budou pro diváky otevřena po celou dobu show a známí jezdci slíbili také rozdávat autogramy na podpisové karty.

Klára Němečková