Ve vyšším věku dochází k rychlejšímu úbytku svalové hmoty, k celkovému zpomalení metabolismu a bolesti kloubů a zad jsou častější. O to víc je pravidelná pohybová aktiva důležitá. Jaký pohyb však zvolit, aby byl bez bolesti?

Řešením může být pravidelné cvičení v závěsném systému Redcord. Redcord je systém lan a popruhů pro cvičení v nestabilním prostředí s váhou vlastního těla. Využívá se v rámci metody Neurac v oblasti medicíny, welness-fitness a sportu.

Kontakt
Redpoint Clinic, nám. 5. května 888/9, 500 02 Hradec Králové tel: 730 517 397
e-mail: redpoint@redcord.cz www.redpoint-clinic.cz

Redpoint Clinic (dříve S-E-T Clinic) je nestátní zdravotnické zařízení specializované výhradně na práci se závěsným systémem Redocrd. Redcpoint Clinic funguje již od roku 2006 a zaměřuje se na rehabilitaci poruch pohybového aparátu, kondiční skupinové cvičení a na systematické vzdělávání fyzioterapeutů, lékařů a trenérů v metodě Neurac.

Závěsný systém pomáhající seniorům při udržování kondice.V Redpoint Clinic pracuje tým odborníků, jejichž cílem je umožnit pohyb lidem všech věkových kategorií a v jakékoli kondici. Provádíme proto kondiční cvičení pro seniory, které je zaměřené na zlepšení rovnováhy, kondice v chůzi a každodenního pohybu. Cvičení má efekt i pro osoby chodící o berlích. Našim cílem je pohyb bez bolesti zábavnou formou.

Přijďte si kliniku prohlédnout osobně a vyzkoušejte si na vlastní kůži cvičení v závěsném systému Redcord. Ve středu 17. června se zde uskuteční Den otevřených dveří zaměřený na cvičení pro seniory. Akce bude probíhat od 13 do 15 hodin. Program: 13 - 13.15 krátké představení kliniky 13.15 – 14 praktická ukázka cvičení. Od 14 hodiny bude program totožný. Vstup zdarma.