Základna bruslařů

„Okruh se opravdu povedl, jsem za něj moc rád," vyjádřil se už dříve provozovatel areálu Kemp Stříbrný rybník, ředitel cestovní kanceláře B&K Tour Michal Moravec. Právě na Stříbrném rybníku mají bruslaři svou malou „základnu". In-liny si tam totiž mohou zájemci nejenom půjčit nebo nechat seřídit, ale k dispozici jsou i služby trenéra.

Hladká asfaltka

Když tam navíc na přelomu roku technické služby konečně spojily kemp s okruhem hladkou asfaltkou namísto kamenité a udusané cesty, bruslaři definitivně zajásali.

„Mám z toho radost velkou, konečně se to nějak smysluplně spojilo a vypadá to k světu," komentovala tehdy novinku v lesích Lenka Malá, která na okruh do lesů vyráží pravidelně, kdykoli jí čas a počasí dovolí.

Testování bruslí a kol

Pokud by to i vás táhlo projet se na čerstvém vzduchu, máme pro vás tip. Jedna příjemná sportovní kratochvíle se bude na Stříbrném rybníku konat už tento čtvrtek od 16 do 19 hodin.

Zájemci se tam budou moci zúčastnit testovacích jízd nových modelů in-line bruslí a jízdních kol. Na akci zve všechny milovníky pohybu za pořadatele Tomáš Hejduk.