Výstava ukáže katastrofy lidského těla

Katastrofy lidského těla. Přesně to je název unikátní výstavy voskových figurín, které jsou vyrobeny podle lidí, kteří skutečně žili. Kvůli svým fyzickým anomáliím inspirovali řadu filmových hororů. Vlčí muž, pán se čtyřma očima i siamská dvojčata. Přesně tyto figuríny můžete na výstavě v hradeckém KD Střelnice vidět od 24. března. Deník vám nabízí vstupenku pro dvě osoby zcela zdarma. Stačí jen odpovědět na otázku: Která známá kniha zaznamenává světové rekordy? Odpovědi posílejte do pondělí na adresu: jitka.hodasova@denik.cz.

Bigbítové srdce bude bít v Králíkách

Bigbítové srdce, nevšední hudební akce, na kterou můžete zavítat v sobotu 22. března do Králík u Nového Bydžova.   Zahrají tam legendy českého rocku 80. let jako jsou Klaxon, Unisono nebo Odyssea včetně východočeské skupiny Komunál. A společně s Deníkem můžete ušetřit a vyhrát jednu vstupenku. Jediné, co pro výhru musíte udělat, je odpovědět na soutěžní otázku: Kdy vznikla rocková skupina Unisono? Odpovědi posílejte do čtvrtka na adresu: jitka.hodasova@denik.cz.

Zumba show: Tanec, hudba i soutěž o ceny

S Hradeckým deníkem můžete soutěžit a vyhrát lístky na další ročník Zumba show. Světelné efekty, latinskoamerická hudba, losování o ceny i společné focení. To vše vás čeká v malšovické ZŠ Úprkova v Hradci Králové již v sobotu 22. března odpoledne. Na e-mailovou adresu jitka.hodasova@denik.cz do čtvrtka napište odpověď na soutěžní otázku a lístky mohou být vaše. Otázka: Jaký stát je kolébkou zumby?