„Někdo vlastní různorodou řadu jeho fotek? Někdo mu ve sprše přeměřoval jeho přirození? Pětsetkrát se za něj někdo přihlásil? Inu vytrvalec. Řekne město pravdu?“ uvedl vdiskusi na internetových stránkách Deníku čtenář spřezdívkouNick.

Další se shodují, že kontrolu přístupů strážníka na internetové stránky by měl provést „nezávislý“ odborník.

„Pokud neprovede kontrolu někdo, kdo není žádným způsobem spojen směstem a nebude pocházet zHradce, tak výsledek bude bezcenný. Ten, kdo pracuje stímto kolegou, dobře ví, jaká je skutečná pravda,“ napsal Strážník.

Anonymní pisatel pak dodal: „Městští analytici najdou přesně jenom to, co budou smět a moci nalézt.

ÚPLNÉ ZNĚNÍ PŘIPOMÍNANÝCH DISKUSNÍCH PŘÍSPĚVKŮ

(REDAKČNĚ NEUPRAVENO)

Chat

Je to zvláštní jak se vedení městské policie dokáže postavit za svého loajálního spolupracovníka a očišťovat jeho počínání v pracovní době. Pokud neprovede kontrolu někdo, kdo není žádným způsobem spojen s městem a nejlépe nebude pocházet z Hradce Králové, tak výsledek bude bezcenný. Ten kdo pracuje s tímto kolegou u jednoho zaměstnavatele tak moc dobře ví jaká je skutečná pravda a ne ta, kterou se teď někdo snaží prezentovat na veřejnost. Zde platí pouze jedno pravidlo "všichni jsme si rovni, ale někteří rovnější" BOHUŽEL

Strážník: Stránky jsem nezaložil

no to určitě, to mu máme věřit? ha ha ha

Neuvěřitelné

Tak této osobě někdo založil stránky? Někdo vlastní různorodou řadu jeho fotek, které na tyto stránky umístil? Někdo mu ve sprše přeměřoval jeho přirození? 500 krát se za něj někdo přihlásil? Inu vytrvalec :-) Někdo ho sledoval, aby se vždy přihlásil, když on je v práci? Řekne město pravdu z jakého počítače a kdy docházelo k přihlášením???

Souhlasím

Městsští analytici najdou přesně jenom to, co budou smět a moci nalézt, tedy to, co bude vyhovat panu Hlouškovi a panu Divíškovi. Přikláním se k názoru, že by kontrola musela být zn jiného města a jiné nebo ještě lépe žádné politické strany.

Spiknutí :-)

Mluvčí magistrátu Svoboda uvádí, že strážníkovi někdo tyto stránky pravděpodobně založil… a případnému pachateli hrozí až jeden rok vězení, ale když orgány činné v trestním řízení zjistí, že si stránky založil sám, tak si také půjde sednout na jeden rok :-) A je opravdu zvláštní je, že v jiném deníku pan tiskový mluvčí přiznal, že strážník Šuke opravdu chatoval na seznamce, ale neohrozilo to jeho pracovní výkony a proto nebude potrestán… http://www.blesk.cz/Clanek189254.htm