Podle nových zjištění má totiž být jednou z hlavních spojek v organizaci POW (Prisoners Of War), která poskytuje finanční pomoc a platí právníky vězněným neonacistům. Napsaly to včera Hospodářské noviny v materiálu o tajné síti neonacistů v českých vězeních.

Kašpar včera Deníku obvinění odmítl. „Není to pravda. Nechci se k tomu dál vyjadřovat, už mám těch vymyšlených skandálů plné zuby,“ řekl 31letý Kašpar.
Něco jiného tvrdí nejen čeští antifašisté. Informaci o angažmá Kašpara v POW podle informací Deníku nepřímo potvrdili i někteří neonacisté.

„Víme, že si píše s vězni, převědčuje k tomu i další a podílí se na jejich financování,“ zopakoval Petr Martínek z hnutí Antifa. Právě Antifa v říjnu uveřejnila fotografie Kašpara v uniformě SS. Hlavním důkazem je pro antifašisty jeho e–mail, který funguje jako kontaktní na stránkách POW. Kašpar tvrdil, že o tom nevěděl.

„Je neuvěřitelné, jak média dokáží někomu zničit život. Odvrátili se teď ode mne i kamarádi, kteří mě léta znají,“ řekl v říjnu Kašpar.
Za Kašpara se tehdy postavila řada jeho kolegů. „To obvinění je nesmyslné. Je to skvělý kluk a dobrý pracant. Nebyly s ním žádné problémy,“ dodal nejmenovaný strážník.