Psali jsme:

„Mimo sbírku bylo darováno anonymním dárcem 70 tisíc korun. Přispěje také náš Městský úřad Třebechovice pod Orebem a Královéhradecký kraj. Rozhodly se darovat částky v řádu statisíců,“ informovala v červnovém zpravodaji města sokolka Marie Hájková.

Sokolka se domnívá, že v dnešní době je v Třebechovicích tato multifunkční budova nenahraditelná. „Teď je na nás, abychom pokračovali v záchraně této krásné budovy,“ podotkla. Pokud by chtěl kdokoliv ještě jakýmkoliv způsobem s rekonstrukcí sokolovny pomoci, kontaktovat může starostku TJ Sokol Třebechovice pod Orebem Kamilu Kuťákovou.

Podpořit třebechovickou sokolovnu lidé budou moci i na prvním sokolském maškarním plese „Šibřinky“, který se uskuteční 4. listopadu. „Čeká Vás zajímavý program, občerstvení z domácí výroby a příjemná obsluha z řad sokolů. Výtěžek plesu bude taktéž použit na rekonstrukci sokolovny. A pokud nechcete tančit, můžete nás podpořit nákupem dárkové symbolické vstupenky na ples. Budou v prodeji,“ sdělila v městském zpravodaji Marie Hájková.