V Lovčicích o víkendu tvořily první skupinu koledníků Alžběta Beňová, Pavlína Petrovická a Anna Petrovická a druhou Barbora Vojtechová, Barbora Štaflová a Erika Žembová, doprovod zajišťovala Michaela Motlová.

V Máslojedech příspěvky vybíraly Kateřina Zíková, Michaela Nováková a Anežka Bohuslavová.

V obci Mlékosrby za tři krále byli Adélka Křepelová, Anička Kočová a David Zima, které již třetím rokem doprovázela Zdeňka Zimová.

Tak jako v loňském roce se i obec Myštěves v sobotu připojila k projetu Oblastní charity Hradce Králové, Tříkrálové sbírce. Opět se o ni postaraly děti – Jan Kebort, Matěj Komárek a Karolína Vaníčková. Ti se setkali s podporou místních občanů chápajících přispět na dobrou věc, za což jim patří velký dík. Potvrdilo se, že pomoci druhým v nouzi nenechává nikoho lhostejným.

V Převýšově chodily tyto děti: Terezka Grigelová,Vítek Grinč a Matěj Hlubuček. Doprovázela je Jarmila Kalinová. Děti se moc těšily na koblížky doprovod je musel moc pochválit za to, jak jim to zpívalo.

Novou vesnicí, kde se koledovalo poprvé, se staly Všestary. Zde se účastnily děti Adélka Kovalská, Míša Holubcová, Štěpánka Fofová, Vojta Doležal, Karolínka Nová, Klárka Nová a s hudebním doprovodem jim pomáhali Ondrášek Doležal a Janička Doležalová. Doprovod tvořily Marika Čapková Dohnalová a Romana Nová. Touto cestou míří poděkování dětskému centru Beránek za poskytnutý azyl, ohřátí a občerstvení dětí.