VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vůz s leteckou turbínou na Tuning party neuspěl

Od pátku do neděle patřilo hradecké letiště ve Věkoších už šestému ročníku setkání upravených vozidel. Obdivovalo je celkem více než čtyřicet tisíc lidí.

25.6.2007
SDÍLEJ:
Příznivci upravených aut na Tuning party obdivovali na sedm tisíc zajímavých vozů. Byly mezi nimi i světoznámé značky jako Ferrari, Porsche a další.

Rekord tentokrát náporu odolal


Byť se tvrdí, že díky bujaré zábavě a alkoholu dochází na podobných akcích k častým úrazům, tentokrát tomu tak nebylo. Podle hlavního lékaře krajské záchranné služby Jiřího Maška záchranáři na letišti zasahovali jen čtyřikrát. Většinou ošetřovali běžná lehčí poranění a několik kolapsů. Například v sobotu po 15. hodině tady jedné dívce z Polska přejel vůz při couvání nohu.

V doprovodném programu vystoupili různí kaskadéři. Na okovaných podrážkách bot jezdil David Bryknar. Petr Manďák zase předváděl exbiční jízdu na inline bruslích. Zájemci si mohli vyzkoušet řidičské umění a rychlost svých aut v závodě na letištní přistávací dráze.

Největším tahákem programu byl pokus Francouze Donalda Portiera překonat s vozem typu Jet Funnys Car s motorem letecké turbíny letounu F–5 Tiger český rychlostní rekord na trati 400 metrů. Ten však o víkendu nepadl. Pilot dosáhl rychlosti 265 kilometrů za hodinu, dosavadní rekord je 324 kilometrů v hodině. (jk)

Vybrali jsme ze stránek pořadatelů www.tuningparty.cz

Tuning party 2007

Již šestý ročník mezinárodního tuningového mega srazu Tuning party 2007 se uskuteční v termínu od 22. 6. 2007 do 24. 6. 2007 na letišti v Hradci Králové. Otevření areálu pro účastníky bude ve 12.00 hodin a to všechny tři vjezdy do areálu.

Ceny vstupného:
plné vstupné od pátku do neděle - 300 Kč = 1 osoba
vjezd na hlavní plochy - 100 Kč = 1 vozidlo
děti do 15let - 100 Kč =1 dítě
děti od 0 do 6 let - vstup zdarma
ZTP sdoprovodem - vstup zdarma

RODINNÉ VSTUPNÉ - platí v sobotu 23. 6. 2007:
1 dospělý + 1 nebo 2 děti do 15 let vstupné - 300 Kč (tzn. děti zdarma)
2 dospělí + 1 nebo 2 děti do 15 let vstupné - 600 Kč (tzn. děti zdarma)

platba vstupného: CZK nebo EUR, dle kurzu vyvěšeného u všech vjezdů.

BEZPEČNOST ÚČASTNÍKŮ AKCE:

Letos poprvé jsme zavedli ZÁKAZ JÍZDY AUTOMOBILŮ VNOČNÍCHHODINÁCH OD 23.00 hod do 05.00 hod.

Kdo tento zákaz poruší, bude nucen odstavit vozidlo, vpřípadě neuposlechnutí, bude vyhoštěn mimo areál akce.
Kdodržení tohoto pravidla nám pomůže bezpečnostní agentura DI7, odtahová služba a hlavní pořadatelé akce za asistence Policie ČR služebna Slezké předměstí.

ŽÁDÁME VÁS O DODRŽENÍ TOHOTO PRAVIDLA, JE TO PRO VAŠI BEZPEČNOST!

Kdo bude nucen vyjet, tak pouze zareálu ven nebo dovnitř (pokud bude teprve přijíždět nebo odjíždět) musí dodržet rychlost max. 10km/hod. a zapnou výstražná světla.

Toto pravidlo bude samozřejmě přeloženo do více jazyků :-) a objeví se i vTuningových novinách, bude hlášeno speakery na akci apod. tak, aby se dostalo do podvědomí.

Sobotní program - plocha
9.00 h. Slavnostní zahájení
Extrem cascaders team kaskadérská skupina s auty
10.00 h. Tom Gryf - kouzelník
Stuntriding Pavl Vik
Motodragstery
Show na in-line bruslích Petr Manďák
Kaskadér David Bryknar - jízda na oko vaných botách
Monkey camp kaskadéři na kolech
13.00 h. Jet Car Duck Teamu (F)
turbínový automobil
14.00 h. Sprint tuningových aut na 400 m

Sobotní program - podium
11:30 h. - Zahájení
vystoupením taneční skupiny Angeles
exhibice Aikido
GoGo tanečnice
19:45 h. Unity
21:25 h. Ramstain CZ
22:00 h. Ohňostroj
00:00 h. Elektrixx
Po desáté také strip a topless tanečnice

Vystavující firmy:
Nájezd pouze branou č.1 – přímo za vjezdem registrace a nasměrování na plochu určenou pro vystavující, mezi zastávka u věže, kde si vás převezme slečna, která Vás doprovodí bez komplikací sblouděním přímo na Vaše pronajaté místo.
Prosíme, aby jste respektovali tuto zastávku na pravé straně u staré věže, aby mohl být zajištěn plynulý nájezd firem.

Registrace na sprint 400m:
Zaregistrují Vás dvě sličná děvčata vpátek 17.00 do 21.00 hod a sobota od 08.00 hod do 12.00 hod ve stánku u startu sprintu.
Startovné 100Kč za 1 vozidlo.
Start sprintu bude vsobotu od 14.00 hod do 17.00 hod. Vyhlášení výsledků okamžitě po dojetí posledního vozu vshow caru Matador mezi kruhovými objezdy.

Samolepky:
U každého vjezdu bude nezávisle proti vstupnému dána 1 samolepka do každého auta, pokud máte zájem o další, budou kdostání ve stánku pořadatelů, který bude umístěn u stanu Zdravotníků (spojovací cesta mezi hlavní plochou sprintu a kruhovým objezdem).

Hygiena:

Letos jsme opět objednali kontejnery se sprchami včetně mobilních sprch, tyto budou umístěny u domečku za stanem zdravotní pomoci. Mobilní WC mají zajištěn servis od pátku 15.00 hod do neděle do 06.00 (čerpání, čištění, doplnění papírem).
Cisterny spitnou vodou budou průběžně doplňovány zcisterny místní fy. VEOLIA voda a.s.

Možnost koupání na písáku ve Správčicích, cca 15min. chůze, je to hned za areálem letiště směr Předměřice (viz mapa)

Tradičně pro Vás bude připraven velmi bohatý doprovodný program, sprint tuningových aut na 400 m, atrakce pro diváky, kaskadéři, koncert a pořádná night show s ohňostrojem. K vidění budou prezentace cca 100 tuningových firem. Proběhne zde soutěž o nejlepší tuning v rámci seriálu Tuning Cupu 2007, který bude letos umístěn na atraktivním místě ve středu všeho dění mezi kruháky.

Podium ALL CAR
umístěno na hlavní ploše firem, program na kamionu: taneční skupina Semtex Squad, módní přehlídky, barmanská show, bodypainting (3 děvčata cca 5 hodin), pěnová show. Po celou dobu akce hraje DJ Michael C (DJ roku).

Vystoupení Toma Grifa
na hlavní ploše vystoupí dobře známý kouzelník Tom GRIF a předvede následující:
1- vyprostění z pout v sedě na židli s výbušninou pod sebou, vybraný divák provede
zavázání rukou a spustí odpočet k výbuchu (2min), pokud se Tom nevyprostí - uvidíte exlusivně jeho poslední vystoupení :-)
2- sprint na 400m se zavázanýma očima v Mit. Evo, proti Viperu s kaskadérem na
okovaných botách…
Začátek tohoto bloku v 10.00hod - pozvánka zde.

Red Zone
Hangáry 2007 letos neproběhnou jako samostatná akce, ale s podtitulem Tuning
Edition se stanou součástí královehradecké dvoudenní Tuning Party, která proběhne
22. a 23. června opět na letišti v Hradci Krá lové. Hlavní hvězdou bude DJské
electro-techno duo Electrixx z Berlína, které si získalo fanoušky svými energickým
electrem, zvukovými efekty a show, kterou prezentují při svém hraní, kdy kombinují
DJing a živé přimíchávání samplů. Electrixx doplní česko-švýcarská trance královna
Laydee Jane, česká DJská jednička Lucca, resident Goes-F a další DJs

Beach volejbal
již po druhé bude zprovozněn beach volejbalový kurt, kde bude vypsán turnaj pro všechny diváky, co si chtějí zahrát a hlavně popít šapmaňské, to je hlavní výhra 5L ŠÁŇO… a spousta dalších cen, kurt obsluhují ligové hráčky volejbalu

Paintball
kromě kolotočů a autodromu, centrifugy a spousty jiných atrakcí, bude na naší párty umístěno hřiště Paintballu, ohraničené sítí, umělé překážky, tak si přijďte zahrát, lepší oblečení asi podmínkou, docela to bolí i přes kalhoty :
umístění za atrakcemi u beach volejbalu

Zdroj: http://www.tuningparty.cz/cz_main.php

25.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech UKLÍZEČ/-KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: UKLÍZEČ/-KA, - Dohoda o provedení práce, nástup dle dohody nebo ihned, , - Náplň práce: úklid kancelářské budovy v centru HK, v odpol hodinách 14 - 17 hod, - Nabízíme: bonusy v kosmetické sekci firmy, nákup úklidových profiprostředků, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, na tel.: 604 237 128, kontaktní osoba: pí Holečková, e-mail: richenza@richenza.cz. Pracoviště: Richenza s r.o., Škroupova, č.p. 441, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Ivana Holečková, +420 604 237 128.

Obchod - Prodejce nákladních vozů 24 000 Kč

Do našeho teamu hledáme šikovného kolegu/kolegyni. Nabízíme práci od pondělí do pátku, 8 hodin denně, nadstandardní mzdu a přátelský kolektiv. Co neumíš tě naučíme, práce je vhodná pro řidiče kamionů.

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 18 000 Kč

Brusiči nástrojů a kovů BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Libřice u Hradce Králové, - nástup možný ihned nebo dle dohody, - Náplň práce: zámečnické práce, odjehlování, znalost strojírenských výkresů výhodou, ne podmínkou (zaučíme). Motivační systém (osobní ohodnocení, odměna za výkon, bonus za produktivitu, odměna za kvalitu, odměna za přivedení nového zaměstnance, odměna za přínos, úsporu nebo zlepšovací návrh)., Podrobnější informace se dozvíte při osobním pohovoru. , - Životopisy zasílejte na e-mail: josbs@svmetal.cz, - Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz. Pracoviště: Sv metal spol.s r.o. - provozovna libřice, 503 44 Libřice. Informace: Veronika Antalová, +420 778 477 089.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu v Hradci Králové schopné a ambiciózní pracovníky na pozici:, , PRODAVAČ / KA, , , Náplň práce:, * aktivní prodej a péče o naše zákazníky, * kontrola svěřeného úseku prodejny, * provádění průběžných inventur, , Požadujeme:, * příjemné vystupování a komunikativnost, * chuť pracovat a učit se novým věcem, * energii a tah na branku, * zodpovědnost a spolehlivost, * trestní bezúhonnost, , Nabízíme:, * zaškolení a propracovaný systém dalších školení, * možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici, * zázemí stabilní společnosti, * nástup ihned, , V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na email: sp04.hr@okaycz.eu a do předmětu zprávy napište - Hradec Králové. Pracoviště: Okay s.r.o. - hradec králové - rašínova třída 1669, 500 02, Rašínova třída, č.p. 1669, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nové vozy hradeckého dopravního podniku.

Hradec má nové elektrobusy

Rieter Open 2017

Kvalifikace skončila, začíná hlavní část

OBRAZEM: Hradec je jedno velké divadlo

Hradec Králové /FOTO/ - Jedna z nejpůvabnějších a nejatraktivnějších kulturních a společenských akcí v Hradci Králové. To je festival Divadlo evropských regionů. Každoročně láká do města tisíce návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí.

Kouč: Dřina neomlouvá

Benátky nad Jizerou, Hradec Králové - Fotbalová příprava: Hradec skončil na turnaji v Benátkách nad Jizerou na 3. místě.

Na Dívčích lávkách sjelo auto ze srázu

Královéhradecko, Špindlerův Mlýn - Když se stane karambol v horách, většinou nejde o triviálnost. Ani nehoda, ke které došlo v neděli v půl deváté ráno, nepatří k těm jednoduchým.

Legální i zcela ilegální autohoničky a mexické sukně ve Strážnici: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 23. až 24. června 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT