Dobrá zpráva pro: milovníky architektury

Hradec Králové - Zajímáte se o architekturu? Pak by vám neměla uniknout jedna žhavá novinka. Knihovna města sídlící v hradecké Wonkově ulici ve čtvrtek v 17 hodin představí zbrusu novou knihu s názvem Architektura Hradce Králové na fotografiích Josefa Sudka. Na veřejném představení dlouho připravované knihy nebude chybět komentář k souboru fotografií, které na přelomu 20. a 30. let pořídil fotograf Josef Sudek. Na svých snímcích se zaměřoval především na Josefa Gočára, Oldřicha Lisku a Jana Rejchla.

Soutěž: Country club Lucie pořádá bál. Vyhrajte na něj vstupenku

Hradec Králové - Nevíte, co dělat při pátečním večeru? Můžete například zavítat do královéhradeckého Country clubu Lucie, který pořádá 1. Country bál.

„Zveme všechny, kdo se chtějí bavit. Stylové oblečení je vítáno, ale není podmínkou," prozradil Ivo Mazánik z Country clubu Lucie na Novém Hradci Králové.

Celý večer bude provázet skupina GalileoBand, která má široký repertoár. Uslyšíte tak písničky od Franka Sinatry až po tóny z Večerníčku.

Začíná se v 19.30 hodin a vstupné je 150 korun. Čtenáři Hradeckého deníku ale mají možnost navštívit bál zadarmo. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Otázka zní: Které dny má Country club Lucie zavřeno? Odpověď piště na e-mail jan.pruska@denik.cz do čtvrtečního poledne. Připojte své jméno, e-mail a telefonní číslo. Vstupenku si v případě výhry můžete vyzvednout na pobočce Hradeckého deníku v ulici Letců 1651.