„Cokoliv zlepší člověku náladu, tak má pozitivní efekt na léčbu. Většinou chodí k malým dětem, ale tentokrát jsme vybrali starší generaci. Jsme rádi, že u toho můžeme být," vysvětlila Marie Polášková za společnost B Braun, která akci do Hradce Králové přivezla. Členů souboru Loutky v nemocnici je v současné době třináct, úsměvy rozdávají ve svém volném čase. „Dnes je to pro mne jiné, protože většinou hrajeme pro děti. Je úžasně, že jim vystoupení dělá stejnou radost jako dětem" dodala Grančicová.

Hip hop rozezní hradecký Sunpark

Hradec Králové - Jednodenní festival Rapmasters Tour 2015 přiveze do Hradce Králové už v pátek Vladimir 518 . Návštěvníky Sunparku na královéhradeckém letišti čeká nejen večerní hudební vystoupení, ale také bohatý doprovodný program složený z projekcí, graffity jamů nebo přednášek.

Rapmasters Tour 2015.

Dobrá zpráva…nejen pro umělce

Hradec Králové - Tři výstavy  začnou v Hradci Králové v jeden den. Vernisáže expozic proběhnou v pondělí 5. října. Nejdříve v 17 hodin v Galerii AMB ve Sboru kněze Ambrože, o hodinu později v Galerii U Přívozu Státní a vědecké knihovny a v 19.30 hodin v Galerii Villa Conreta v Tomkově ulici. Výstavní projekt již devátým rokem pořádá KK3 Klub konkretistů a zve na něj umělce z České republiky i ze zahraničí, kteří vystaví díla vždy k danému tématu - v letošním roce je to trojúhelník.