Ve čtvrtek 19. listopadu od 19 hodin Koller vystoupí ve Fortuna aréně. Hradecký koncert bude součástí zpěvákova David Koller Tour 2015.

Výravu čeká další dvojkoncert, sejdou se tu Olympic a Turbo

Výrava /SOUTĚŽ DENÍKU/ - Legendární skupina Olympic v čele s Petrem Jandou koncertuje už více než padesát let. Bohatou hudební historii má za sebou i populární kapela Turbo, která vznikla už v roce 1981. Chcete si legendy českého rocku poslechnout naživo? Šanci máte už tento pátek na letním parketě ve Výravě.

S Deníkem se navíc na koncert můžete vypravit zcela zdarma. Stačí pro to jediné: Zapojit se do naší soutěže a odpovědět na jednoduchou otázku, která tentokrát zní: „Jaký byl původní název skupiny Olympic?" Své správné odpovědi nám zasílejte ve středu (5. 7.) do 14 hodin na e-mailovou adresu veronika.skrivanova@denik.cz. Nezapomeňte připojit údaje, na kterých vás budeme moci v případě vylosování kontaktovat, a do předmětu e-mailu napište heslo „Výrava". Hodně štěstí

Dobrá zpráva…pro milovníky koupání

Hradec Králové - Oblíbené hradecké koupaliště Flošna tento týden nabízí nejen noční, ale i ranní koupání. Od pondělí do pátku si tu můžete zaplavat už od šesti hodin ráno a ideálně tak nastartovat nový den. Díky vlně veder si můžete užít i vodní areál „při měsíčku". Noční koupání je prozatím plánované do tohoto pátku. Začíná vždy ve 21 hodin a končí půl hodiny před půlnocí. O dalším nočním koupání o víkendu rozhodne počasí.