V pátek 17. července je na programu promítání komedie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, o týden později životopisné drama z prostředí sportu Rivalové a poslední červencový den pak kultovní snímek Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Areál se otevírá od 18 hodin, promítání začíná o půl desáté večer. Jednotné vstupné činí sympatických 39 korun.

Výravu přivedou do varu hity od Kollera i Vypsané fiXy

Výrava /SOUTĚŽ/ - Frontman kapely Lucie, zpěvák, bubeník a kytarista David Koller dorazí v pátek 17. července na letní parket na Výravu. Na pódiu odehraje své největší hity i novinky z aktuálního alba ČeskosLOVEnsko, které je v současné době jedním z nejprodávanějších tuzemských alb. Samozřejmě dojde i na hity Lucie.

Páteční show Davida Kollera bude postavená na excelentních výkonech muzikantů, kteří jej doprovázejí už deset let. Na kytaru zahraje Michal Pelant, na basu Marek Minárik, který jako člen Lucie natočil i jejich nejslavnější desku Černý kočky, mokrý žáby a na klávesy Michal Nejtek. Za bicí se posadí současný člen koncertní sestavy Lucie Adam Koller a Tomáš Marek, který s Lucií už koncertoval.

Kromě Davida Kollera v pátek přivede návštěvníky do varu pardubická Vypsaná fiXa, která letos vydala povedenou novinku Krásný smutný den. Populární muzikanty doplní další pardubická skupina Sabrage v čele s Julianem Záhorovským.

Chcete se i vy zúčastnit této akce? S Deníkem můžete zdarma získat vstupenku. Stačí odpověděl na naši jednoduchou otázku, která zní: „V jakém roce se dala dohromady kapela Vypsaná fiXa?" Své odpovědi zasílejte ve čtvrtek (16. 7.) do 14 hodin na e-mail veronika.skrivanova@denik.cz a nezapomeňte připojit údaje, na nichž vás budeme moci kontaktovat.

Strana U nás doma vzniká zejména díky vám!

Hradecko - Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se svojí tvorbou chtěli zviditelnit v novinách? Díky Deníku je to možné. A co víc, na výběr máte hned několik příležitostí, jak to učinit. Kromě přispění na stranu, kterou si například právě prohlížíte, nabízíme i některé seriály.

Pokud nevíte, jak se svým příspěvkem naložit, níže vám redakce nabízí stručné charakteristiky aktuálních příležitostí. Záleží jen na vás, co si vyberete.

U nás doma: Strana U nás doma vzniká díky vám, našim čtenářům. Píšete nám o věcech, které vám udělaly radost, sledujete, co se u vás děje, posíláte nám perličky ze života i pozvání na výlet. Fotoaparátem zachycujete zajímavosti i dění kolem vás. Pokud jste viděli nebo zažili něco zajímavého, poučného, veselého, neobvyklého, nenechávejte si to pro sebe a dejte nám vědět. Fotíte? Neváhejte a podělte se s námi o své úlovky na následující e-mailové adrese: pavel.illich@denik.cz.

Zajímaví lidé Hradecka: Znáte ve svém okolí někoho, kdo něco zajímavého dělá, sbírá nebo má prostě výjimečné povolání, o kterém dokáže zajímavě vyprávět? Napište nám o něm. Zpracujeme s ním rozhovor do našeho cyklu Zajímaví lidé Hradecka. Své návrhy pište na e-mailovou adresu: jan.pruska@denik.cz.