A protože se na přítomné počasí usmálo a občas zafoukal i příznivý vítr, brzy se nebe nad školním hřištěm začalo plnit draky. Kdo zrovna „nelétal", zkusil si zasoutěžit, vyrobil krásného Večerníčka nebo si na tvářičky nechal vymalovat veselý obrázek. Ti nejsnaživější ze všech si nakonec k veliké radosti odnesli dračí dorty, dětské šampaňské a přímo pohádkové ceny.

Máte rádi známého houslistu Pavla Šporcla a patříte mezi naše předplatitele?

Hradec Králové - Chcete vstupenky na hradecké vystoupení Pavla Šporcla, které se uskuteční 21. října od 19.30 hodin v sále královéhradecké filharmonie? Registrovaní předplatitelé si mohou vstupenky objednat na webových stránkách www.mojepredplatne/abobonus.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004. Tento koncert je součástí turné, které nese název Bacha na Šporcla – Generali Tour 2015. Známý houslista zde představí své nové CD. Tentokrát přiveze Sonáty a partity pro sólové housle Johanna Sebastiana Bacha, který letos oslaví 330. výročí od svého narození.

Dobrá zpráva…pro všechny

Hradec Králové - Základní škola Bezručova v Hradci Králové pořádá ve dnech 22. až 24. října burzu sportovních potřeb, zimního sportovního oblečení, výstroje a výzbroje a obuvi. Příjem věcí k prodeji bude ve čtvrtek 22. října od 16 do 18 hodin v přízemí školy, jejich prodej poté v pátek od 16 do 18 hodin. Vrácení věcí a výplata peněz proběhne v sobotu od 9 do 10 hodin. Nevyzvednuté zboží „základka" přenechá Dětskému domovu v Nechanicích.