Kartu Votroka technicky zajišťuje skupina ČSOB. Na jejich pobočkách a na pobočkách České pošty v Hradci  si o kartu mohou zdarma zažádat všichni zájemci.

Špinarová a Janů na jednom pódiu. Vyhrajte lístek!

Hradec Králové /SOUTĚŽ/ - Chystáte se na královéhradecký koncert Věry Špinarové a Petry Janů? Dvě velikánky české hudby na jednom pódiu? To si milovníci českých písniček nemohou nechat ujít. Na společné vystoupení, které se uskuteční 26. listopadu od 19 hodin v Kongresovém centru Aldis, navíc můžete s našim Deníkem vyhrát vstupenku zcela zdarma.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Otázka zní: „Kolikáté narozeniny v letošním roce oslaví zpěvačka Věra Špinarová?"

Své odpovědi posílejte do čtvrtečních (22. 10.) 14 hodin na e-mailovou adresu 
michaela.zumrova@denik.cz. K odpovědi připojte své jméno, telefonní číslo a do předmětu zprávy nezapomeňte napsat heslo „Soutěž  Špinarová a Janů". Výherce vstupenek včas kontaktujeme. Hodně štěstí!

Dobrá zpráva…pro všechny malé sportovce

Hradec Králové - V úterý 27. října pořádá TJ Pouchov v době od 9 do 11 hodin v Sokolovně na Pouchově seznámení s barevným minivolejbalem. Zváni jsou jak chlapci tak i dívky ve věku od 6 do 10 let, aby si vyzkoušeli pohybové hry s míčem. Přihlášky zasílejte do 25. října na e-mailovou adresu dasacechova@seznam.cz nebo se přihlašujte telefonicky na mobil: 732 205 649. Činnost oddílu je podporována královéhradeckým magistrátem.