„Cílem akce je v první řadě vytáhnout seniory z jejich domovů a z domovů důchodců, dostat je do přírody, aby si zasportovali a poslechli hudbu. K nim se připojily rodiny s dětmi, a tak jsme vyrobili program napříč generacemi. Účastníci byli spokojeni a tahle akce dostala punc toho, že se v Hradci Králové také v neděli něco děje," řekl za organizátory Štefan Petráček. Po skončení sportovních aktivit se zájemci mohli zaposlouchat do koncertu Dechového orchestru královéhradeckých ZUŠ Habrmanova a Art Jazz bandu.

Taneční kreace v podání skupiny T-BASS na střeše obchodního centra Futurum v Hradci Králové.Fotookénko: Streetmania zaujala v centru krajského města

Hradec Králové - Velkolepá show taneční skupiny T-BASS a jejích hostů se uskutečnila v sobotu odpoledne na střeše obchodního centra Futurum v Hradci Králové. Desítky diváků dostaly do varu nejrůznější taneční kreace.

Dobrá zpráva…pro Hradečáky

Hradec Králové - Oblastní charita Hradec Králové srdečně zve na výstavu dětských výtvarných prací na téma „Život s postižením – otevřeme srdce pomoci, ohleduplnosti, radosti a lásce." Slavnostní vernisáž se konala v pondělí od 13.30 hodin ve vestibulu budovy Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. V rámci programu vystoupily taneční soubory ze ZUŠ Střezina z Hradce Králové a část pěveckého souboru Jitro. Vystaveno je více než 220 výkresů od dětí z hradeckých základních škol a skol z blízkého okolí. Výstava trvá do 3. října.