Díky svým pilným instruktorkám skončila děvčata na pěkném pátém místě. Pro Hradečáky to byl krásný zážitek. Děkují za něj Blanka Faltynková s mužem z Předměřic nad Labem.

Potraviny přímo od výrobce

Hradec Králové - Pečivo, ovoce, zelenina, sýry, maso a další dobroty čekají na své zákazníky na dalších farmářských trzích, které se uskuteční v sobotu v Gayerových kasárnách od 8 do 12 hodin.

Archeopark se přenese do doby bronzové

Ilustrační fotografie ze všestarského archeoparku.Všestary - Objev bronzu a jeho zpracování změnil život lidem v pravěku před více než čtyřmi tisíci lety. Ukázky výroby forem pro lití bronzu, lití bronzových předmětů a práce s nimi uvidí návštěvníci, pokud o víkendu zajedou do Archeoparku pravěku ve Všestarech. Chybět nebude ani pečení a ochutnávka placek, psaní na hliněné destičky, tkaní na karetkách a stavu a děti si budou moci vyrobit šperk z měděného drátu. Archeopark otevírá své brány v sobotu i v neděli od devíti do sedmnácti hodin.

Miss World Taťána Kuchařová představila hradecký benefiční festival

Taťána Kuchařová v Hradci Králové a představení festivalu Play Fair.Hradec Králové - Taťána Kuchařová přijela v úterý do Hradce Králové, aby představila sobotní charitativní festival Play Fair, který se uskuteční ve FestivalParku na hradeckém letišti. Taťána Kuchařová, která z Opočna vykročila za korunkou Miss World i do světa špičkového modelingu, se do východních Čech ráda vrací. Teď se naskytla možnost zaštítit krásnou tváří další charitativní projekt. Výtěžek z festivalu rozdělí její nadace mezi projekty, které pomáhají seniorům aktivně žít. Na letišti se v sobotu objeví kapely zvučných jmen - například Chinaski, Mandrage nebo Ready Kirken.