Přinese vám šestnáct stran plných nabídek volných pracovních míst ve vašem nejbližším okolí. Hledáte práci? Příloha Potřebujeme právě vás by vám neměla uniknout.

Dobrá zpráva…pro Nechanické

Nechanice - Řidiči, radujte se, oprava  Hrádecké ulice v Nechanicích byla ukončena a jedna z hlavních přístupových cest k zámku Hrádek u Nechanic je opět v provozu. „V rámci rekonstrukce Hrádecké ulice byly upraveny i některé navazující křižovatky, odstranil se dosavadní povrch z dlažebních kostek a musela se provést sanace podloží. Byl položen úplně nový povrch, na části vozovky je dokonce takzvaný tichý asfaltový koberec," uvedl náměstek hejtmana Karel Janeček.

Výzva: Podílejte se na tvorbě novin společně s námi!

Hradecko - Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se svojí tvorbou chtěli zviditelnit v novinách? Díky Deníku je to možné.

Strana U nás doma vzniká díky vám, našim čtenářům. Píšete nám o věcech, které vám udělaly radost, sledujete, co se u vás děje, posíláte nám perličky ze života i pozvání na výlet. Fotoaparátem zachycujete zajímavosti i dění kolem vás. Pokud jste viděli nebo zažili něco zajímavého, poučného, veselého, neobvyklého, nenechávejte si to pro sebe a dejte nám vědět. Fotíte? Podělte se s námi o své pestré úlovky na e-mailové adrese: pavel.illich@denik.cz.