„Rodinné centrum Pohoda nyní slouží rodičům, prarodičům a dalším rodinným příslušníkům s dětmi a také každému zájemci. Chceme, aby naše služby mohlo využít co nejvíce lidí z Hradce Králové i okolí," popisuje změny Natálie Sejkorová, vedoucí prorodinných aktivit.

„Pro rodiny s dětmi je rodinné centrum Pohoda otevřené každý všední den od 8.30 do 17 hodin. Od 17 hodin dále probíhají pohybové a vzdělávací programy a kurzy nejen pro maminky, ale i ostatní zájemce. Plánujeme i menší veřejné akce pro rodiny a každého, kdo bude mít zájem," uvedla Natálie Sejkorová.

Například v pátek připravili první ročník Netradičního sportovního dopoledne pro děti základních škol. Do Malšovic na hřiště Plácek přišlo na 150 dětí od 4. do 9. třídy ze ZŠ Pouchov. Zajistili pro ně soutěže, děti si vyzkoušely různé sporty nebo kolektivní výtvarné tvoření. Odpoledne pak začaly dvě akce, a to burza dětského oblečení a burza dámského módního oblečení. Včera se přijímaly věcí, v sobotu se uskuteční samotná burza. V pondělí 22. října od 17 hodin připravila Pohoda s občanským sdružením Všemi vjemy, besedu na téma Co je lesní mateřská školka.