Tentokrát byla skupina početnější. Jakub Blecha, Pavel Blažek, Michal a Filip Senkovi a Petr Sibeke se v předstihu zapsali do vyhlášených technických kategorií. Někdo do jedné, jiný třeba do tří.

Nejobsazenější byla Production Class, což jsou modely jen s minimálním povoleným tuningem. Vyjma Blažka se do ní přihlásili všichni ostatní třebechovičtí borci. Touring Class se vzhledově od předchozí kategorie neliší, ale pod karoserií již rozdíl vidět je. Povolen je zde tuning jen od firmy Kyosho. Na startovní listině byla jména Blechy a Blažka. Competition Class dovoluje jakýkoliv komerční tuning. Jediným zástupcem za TRCA zde byl Blažek.

Kategorie Group-C je specifická nejen povoleným tuningem, ale též koncepcí vozů Le Mans. Zde bojovali Blecha a Sibeke, neboť na ni mají auta připravená ze „svých" závodů. Pátá, Podorebskými neobsazená, kategorie Formule 1 je určena pro modely odlišné konstrukce, které v třebechovickém klubu nikdo nevlastní.

Třídenní akce začala již v pátek, kdy kolem 17. hodiny pořadatelé začali se stavbou dráhy hrubou, tedy obrácenou stranou nahoru. Od 19 hodin již byla dráha otevřena pro trénink a nastavování aut. Nespornou výhodou akce byla možnost ubytování v místě konání, tedy v Hostelu Sokol, což jsou pokoje v podkroví nad tělocvičnou.

V sobotním programu byly registrace, jízdy měřeného tréninku a kvalifikační jízdy. Po večeři přítomné čekalo překvapení – projížďka lodí po Vltavě. Počasí přálo, nepršelo, jen se ochladilo, a tak se těšili zpět do vyhřátých prostor. Čas zbyl již jen na úklid aut a potřebný spánek.

V neděli se jely už pouze finálové jízdy. Po ukončení závodů účastníky čekalo ještě společné focení s panoramatem Prahy na střeše budovy, slavnostní vyhlášení výsledků a tombola.

Zaznamenaná umístění

Group-C – mistrovství Evropy: 3. Jakub Blecha, 6. Petr Sibeke; mistrovství České republiky: 2. Jakub Blecha, 3. Petr Sibeke.

Touring Class – mistrovství Evropy: 4. Jakub Blecha, 15. Pavel Blažek; mistrovství České republiky: 3. Jakub Blecha.

Production Class – mistrovství Evropy: 2. Jakub Blecha, 11. Petr Sibeke, 13. Filip Senko, 28. Michal Senko; mistrovství České republiky: 2. Jakub Blecha.

Competition Class – mistrovství Evropy: 11. Pavel Blažek; mistrovství České republiky: 3. Pavel Blažek.

Aleš Blecha, TRCA