K tragické nehodě došlo v úterý v 8.30 hodin na silnici I/35. Čelně se tu střetla dvě osobní vozidla. „Na místě bohužel zemřela 41letá řidička. Její dvě nezletilé děti a 69letý řidič z druhého vozidla utrpěli zranění, s kterým byli převezeni do nemocnice,“ sdělila policejní mluvčí Iva Kormošová. Řidička podle záchranářů utrpěla mnohočetná zranění natolik závažná, že jim na místě podlehla.

Děti mají vážně poraněné končetiny a trup. „Obě děti záchranáři po poskytnutí potřebné péče transportovali do traumacentra s podezřením na vážná poranění trupu a končetin, jedno na palubě vrtulníku LZS. Další z účastníků byl převezen do nemocnice s lehkými zraněními,“ doplnili informace záchranáři Královéhradeckého kraje na facebooku.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS včetně vrtulníku. U řidiče policisté alkohol vyloučili dechovou zkouškou. U zemřelé ženy byla nařízena soudní pitva.

Tragická nehoda silnici na několik hodin uzavřela. „Silnice je v současné době uzavřena a jsou dány objízdné trasy. Jedna přes Rozběřice a druhá přes Střezetice,“ informovala Kormošová v 11 hodin.

Okolnosti a přesnou příčinu dopravní nehody vyšetřují hradečtí policisté.

Na silnici I/35 z Hradce Králové do Hořic se bourá často, řada nehod bohužel končí tragicky. Hned ke dvěma smrtelným nehodám u Všestar došlo v červnu, při jedné zemřel 61letý řidič, při druhé 23letá řidička. V obou případech auta vjela do protisměru a následoval čelní střet.