Čekají na ně pohádkové bytosti s úkoly a na závěr drobné odměny. Cesta je vhodná i pro kočárky, délka trasy je přizpůsobená dětským nožkám. Start je možný kdykoliv od 14.30 do 17.30 hodin.

Bikero Cyklomaraton v Hradci

Bikero Cyklomaraton Hradec Králové se letos jede již po šestnácté a za uplynulých patnáct let si vybudoval renomé prestižní sportovní akce. Kromě profesionálních a amatérských cyklistů si závod ale oblíbily i stovky hobby jezdců i rodiny s dětmi. V pravé poledne bude odstartován hlavní závod, jehož účastníci si mohou dopředu zvolit délku tratě (30 a 60 kilometrů). Start a cíl se uskuteční na Všesportovním stadionu v Hradci Králové, kde je program už od rána.

Hradecký týden chystá…

Milujeme pivo a nic se na tom nemění: tuzemské pivovary prožily loni skvělý rok, v průměru se u nás vypije skoro 300 piv na hlavu ročně. Přečtěte si v následujícím vydání vašeho týdeníku řadu zajímavostí o našem nejoblíbenějším nápoji, včetně tipů na tradiční i netradiční recept z piva. Chybět nebude ani povídání se sládkem z našeho regionu. Náš týdeník najdete ve středu jako součást vydání Deníku a od čtvrtka pak samostatně na stáncích včetně vložené TV přílohy.