Manželství vydrželo všechny bouřky

HRADEC KRÁLOVÉ - Na tu slávu přišlo více než 50 hostů. Manželé Jaroslav a Božena Huškovi z Plotišť nad Labem slavili v sobotu pětašedesát let společného života!

Výrava: Bára Basiková rozehřála Výravu

Lahůdka pro fajnšmekry české muziky. Tak by se dal nazvat páteční výjimečný koncert v letním areálu ve Výravě. Stovkám posluchačů se představila v kraji známá skupina Spektrum a po ní nejlepší český instrumentální kytarista Michal Pavlíček. Hostem večera byla skvělá zpěvačka Bára Basiková. (zr)

Třebechovice p. O.: Mistry ČR jsou Ďáblové z Prahy

Létající talíře soupeřily o víkendu na zdejším fotbalovém stadionu. Konalo se zde mistrovství republiky ve frisbee ultimate v kategorii open a žen. O titul mistra ČR soutěžilo 16 týmů.V jendom z nich hrála i prezidentka České asociace létajícího disku Jana Vejmelková. Frisbee ultimate je bezkontaktní hra týmů s létajícím talířem. Mistrem ČR mužů i žen se stal tým Pragues deviles – Pražští dáblové. (jk)

Dračí pouť: Divadlo je hravý svět pro malé i velké děti

Už devátý rok je součástí mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů také velká dračí pouť – Divadlo Drak přináší vlastní program pro malé i velké diváky. Ani letos nechyběly houpačky!

 
 
 

Vůz s leteckou turbínou na Tuning party neuspěl

včera 0:07
Od pátku do neděle patřilo hradecké letiště ve Věkoších už šestému ročníku setkání upravených vozidel. Obdivovalo je celkem více než čtyřicet tisíc lidí.

 

 

Na "čtverec" se vyřadila padesátka vozů

Do Nového Bydžova přijelo v sobotu asi sedmdesát historických vozů. V místě bývo zvykem zahajovat léto závodem veteránů.