Projedete bojištěm z roku 1866 u České Skalice, Dobenína a Vysokova a můžete navštívit náchodský zámek s medvědy a strašidly.

Jízdní řád:

Odjezd z Jaroměře 7.20

Smiřice 7.33

Hradec Králové příjezd 7.49

Hradec Králové odjezd 9.03

Všestary 9.13

Hněvčeves 9.35

Hořiněves 9.44

Smiřice 10.30

Jaroměř příj. 10.39, odj.11.42

Česká Skalice 12.05

Starkoč 12.19

Václavice 12.40

Náchod příj. 12.49, odj.16.23

Václavice 16.37

Starkoč 16.45

Česká Skalice 16.56

Jaroměř příjezd 17.13