Hana Orgoníková, která v Královéhradeckém kraji hájí barvy ČSSD, má na programu hned tři setkání s voliči. Nejprve se představí při Oranžovém odpoledni, které se uskuteční ve čtvrtek od 14 do 16 hodin na parkovišti hradeckého hotelu Černigov. O zábavu pro děti i dospělé se postará spousta atrakcí, Martin Hranáč či kouzelník Tommy.

V pátek 21. května se uskuteční od 14 do 16 hodin na zahradě Kulturního domu Střelnice akce nazvaná Jedeme opět za vámi. Předvolební kampaň se zastaví také v Novém Bydžově, kde se 24. května v hotelu Lev uskuteční beseda s voliči.


Jiřina Šiklová
jako volební lídr Strany zelených v Královéhradeckém kraji a Lucie Horváthová, která povede stranu k volbám v sousedním Pardubickém kraji, se spolu vydají za voliči ve čtvrtek od 10.30 hodin do restaurace Opat v Opatovicích nad Labem. Konference se bude týkat především aktuálních problémů v Opatovicích a v obou krajích.

Ve čtvrtek se ještě Jiřina Šiklová objeví v Knihovně města Hradec Králové, kde od 17 hodin povede přednášku na téma Generace mezi sebou.
(red)