Babice

Volební účast: 55,7 %
Zvolení zastupitelé: Petr Homola, Hana Jilemická, František Chlád, Pavel Rohlík, Petr Urban, Ladislav Divíšek,  Petr Zalabák (SNK Za obec krásnější)

Barchov

Volební účast: 54,1 %
Zvolení zastupitelé: Ladislav Vlachý, Radka Rohlíková, Martin Hanuš, Jiří Šanda, Roman Miške, Šárka Vojtěchová, Martin Kalman (NK)

Běleč nad Orlicí

Volební účast: 60,1 %
Zvolení zastupitelé:  Pavel Hemelík, Marcela Brandejsová,  Tomáš Kulička, Vladimír Veselka, Aleš Kodet, Dagmar Voborníková, Pavel Štěpánek (SNK Bělečské sdružení kandidátů)

Benátky

Volební účast: 52,2 %
Zvolení zastupitelé: Helena Forstová, Martin Kafka, Ivo Svoboda, Tomáš Bouček, Petr Holeček (NK)

Blešno

Volební účast: 59,3 %
Zvolení zastupitelé: Roman Štajner, Vít Novák, Pavel Janko, Tomáš Prokop, Jan Kopelent, Jiří Mužík, Jaroslava Novotná, Pavel Novák, Soňa Radoňová  (NK)

Boharyně

Volební účast: 67,2 %
SNK SDH Boharyně 19,2 %
SNK–Společně pro obec 19,9 %
SNK–SDH TRNAVA 21,6 %
SNK–Sport. Boharyně 31,9 %
SNK – SDH ZVÍKOV 7,5 %
Zvolení zastupitelé: Miroslav Melichar, František Šartner (SNK – SDH Boharyně), Věra Jílková, Milan Pilař (SNK – Společně pro obec), Stanislav Kašpar, Jana Šarounová (SNK – SDH TRNAVA), Věra Najmanová (SNK – SDH ZVÍKOV), Věra Macháčková, Vítězslav Havlíček, Kamila Farková, Daniel Michálek (SNK – Sportovci Boharyně)

Černilov

Volební účast: 53,4 %
KDU–ČSL 52 %
Nestraníci 5,3 %
Otevřená radnice pro Černilov s Úsvitem přímé demokracie 42,7 %
Zvolení zastupitelé:  Petr Šrámek, Petr Slezák, Karel Příhoda, Lukáš Šulc, Pavel Slezák, Martin Skákal, Aleš Zemánek (Ot.rad. pro Černilov s Úsvitem), Stanislav Javůrek, Vladimír Svíčka, Eva Stolínová, Miroslav Krsek, Pavlína Hofmanová, František Svoboda, Kateřina Šimková, Vladislav Král (KDU–ČSL)

Černožice

Volební účast: 54,1 %
ČSSD 57 %
SNK „Černožice pro nás a naše děti"43 %
Zvolení zastupitelé:  Jaromír Kotěra, Vladimír Vik, Tomáš Němeček, Josef Kňourek, Milan Novák, Jan Kotěra,  Jiří Havelka, Václav Havel, Václav Havrda (ČSSD), Matějka Jiří, Ladislava Malinová, Soňa Pácaltová,  Petr Malina, Michaela Zezuláková, Ladislava Ryšavá (SNK „Černožice pro nás a naše děti")

Čistěves

Volební účast: 72,5 %
Nezávislí 38,4 %
Nezávislí pro Čistěves 61,6 %
Zvolení zastupitelé: Jiří Ludva, Martin Strejc, Tomáš Lelek (Nezávislí), Miloslav Zykl, Karel Tuček, Lucie Virglová, Iva Lučická (Nezávislí pro Čistěves)

Divec

Volební účast: 40,7 %
Zvolení zastupitelé:  Pavel Tojnar, Roman Hrnčíř, Miroslav Líbal, Zdeněk Medek, Kateřina Medková, Martin Beran, Roman Kvasnička (Správný směr)

Dobřenice

Volební účast: 38,8 %
Zvolení zastupitelé:  Vladimír Gabriel, Pavel Liška, Petr Voborník, Bedřiška Josefová,  Vlasta Sagaeová, Tomáš Vondra, Romana Wolfová (Za další rozvoj Dobřenic).

Dohalice

Volební účast: 59,3 %
Zvolení zastupitelé:  Ryba Miroslav, Cajplová Kateřina (Občané Horních Dohalic), Enderlová Máša, Petr Košťál, Jolana Miškářová,  František Petřík,  František, Milan Kučera (NK)

Dolní Přím

Volební účast: 68,8 %
Zvolení zastupitelé: Svatopluk Adamíra, Roman Fejfar, Ladislava Rajnltová, Ilona Fišerová, Hana Vycpálková, Vratislav Ševčík, Ladislava Tichá, Vítězslav Třebeška, Petr Švasta (NK)

Habřina

Volební účast: 86,5 %
Sdrž. pro lepší Habřinu 59,6 %
„Pro obec Habřina" 25,4 %
„Pravda,sprav. a rozvoj" 15 %
Zvolení zastupitelé: Josef Vanžůra, Vránová Hana, Veronika Chládková, Jaroslav Dubský (Sdružení pro lepší Habřinu),  Dagmar Bittnerová, Jiří Valášek Jiří („Pro obec Habřina"),  Skořepa Václav („Pravda,spravedlnost a rozvoj")

Hlušice

Volební účast: 43,8 %
SDH 76 %
Pedag. a pod. pro r.o. Hlušice 30,5 %
Tetřev 17,7 %
Zvolení zastupitelé: Jaroslav Trejbal, Jitka Raichová, Radka Trejbalová, Miloslav Šafařík, Michal Fonš (SDH), Dagmar Křivánková, Marcela Vaňková, Karel Průcha (Pedag. a pod. pro r.o. Hlušice), Tomáš Pavlásek (Tetřev)

Hněvčeves

Volební účast: 59,4 %
Zvolení zastupitelé: Martin Novák, Jan Dobrý, Renata Hladíková, Martin Zahálka, Renata Halamová, Petr Vlačiha, Petr Procházka (NK)

Holohlavy

Volební účast: 54,5 %
SNK54,2 %
KSČM 10,6 %
SNK Svazu hasičů 17,3 %
ODS 17,9 %
Zvolení zastupitelé: Miloš Malínský, Josef Hájek, Lenka Nasvetrová, Josef Holeček, Vladislav Formánek, Pavel Hojdík (SNK), Marek Jakubský, Roman Prokop (SNK Svazu hasičů), Petr Šimurda, Jiří Škrabka (ODS),  Ondřej Brandejs (KSČM)

Hořiněves

Volební účast: 38,1 %
Zvolení zastupitelé: Kuthanová Jana, Helena Pavlíková, Petr Černý, Renata Festová, Josef Hušek, Vítězslav Hátle, Otakar Rejfek, Jan Hojda, Milan Novák (Za další rozvoj našich obcí)

Hrádek

Volební účast: 71,7 %
Zvolení zastupitelé:  Lukáš Mrštík, Ondřej Vaňátko, František Sadil, Filip Danda,  Helena Valášková, Kamil Tůma, Hana Fejglová (NK)

Humburky

Volební účast: 51,2 %
Zvolení zastupitelé: Lubomír Pešek, Marcela Pošíková, David Štěrba, Karel Drozen, Šárka Hamplová, Jiří Berný, Pavel Čížek (NK)

Hvozdnice

Volební účast: 70,8 %
SNK Hvozdnice 66,5%
Zvolení zastupitelé:  Lenka Šlechtová, Jindřich Klazar, Martin Machala, Petr Hušek, Jiří Buřil, Lenka Homoláčová (SNK Hvozdnice), Jiří Ceral (NK)

Chudeřice

Volební účast: 66,9 %
Zvolení zastupitelé: Miloš Veselý, Josef Bendák, Martina Hakenová, Josef Špás, Jaromír Bendák, Pavel Svoboda,  Jan Morávek (SNK HASIČI )

Jeníkovice

Volební účast: 62,4 %
KDU–ČSL 28,1 %
SNK „Živá obec" 20%
SNK „Rozvoj obce" 18,3 %
KSČM 13,6 %
SNK „Čistá obec" 10,9%
Zvolení zastupitelé: Lenka Kosařová (SNK „Rozvoj obce"), Jaromír Dotřel, Pavla Pilařová (SNK „Živá obec"), Petr Borůvka (SNK „Čistá obec"),  Václav Jánský, Václav Gűtler (KDU-ČSL), Jozef Mitráš (KSČM)

Jílovice

Volební účast: 70 %
Zvolení zastupitelé:  Václav Ježek, Zdeňka Šolcová, Monika Škopová, Tomáš Kazda, Jana Rydlová, Lumír Thiel, Josef Balucha (NK)

Káranice

Volební účast: 70 %
SNK 70,8 %
NOVÝ SMĚR29,2 %
Zvolení zastupitelé: Vladimír Svoboda, Roman Pavlíček, Pavel Lederer, Milan Špás, Zdeněk Vojtíšek, Jaroslav Dvořák, Marcel Vaníček, Luboš Bednář (SNK), Petr Vokatý, Tomáš Koóš, Radan Koliáš (NOVÝ SMĚR)

Klamoš

Volební účast: 49,3 %
Zvolení zastupitelé:  Bohuslav Věříš, Miroslav Brůža, Jindřiška Bastinová, Miroslav Věříš, Vladimíra Špásová, Petr Pilař, Ladislav Chára, Tomáš Procházka, Michal Drahokoupil (SNK)

Kobylice

Volební účast: 71,2 %
Zvolení zastupitelé:  Jan Pozler, Lenka Havlíčková, Jaroslav Novotný, Miroslav Novotný, Jana Valentová, Kamil Husar,  Jiří Langr (SNK)

Kosice

Volební účast: 60 %
Zvolení zastupitelé: Milan Ornst, Ernest Kúr, Václav Bareš, Jiří Homola, Libor Dašek, Vladimír Brzek, Vladimír Valenta (Za obec krásnější)

Kosičky

Volební účast: 44,1 %
Zvolení zastupitelé: Josef Klecar, Marta Hrdinová, Miloš Zelený, František Drábek, František Zima, Milan Kříž, Jaroslav Novotný, Pavel Košťál, Milan Šmidrkal (SNK)

Králíky

Volební účast: 54,8 %
Strana mladých Podoliby 7,6 %
MS Háje Králíky9,8 %
Pavel Nožíř3,5 %
SDRUŽENÍ ZA ROZVOJ KRÁLICKA 10,2 %
SDH Podoliby a Chmelovice 6,6 %
Ing. Martina Roischelová 4,1%
Rybářský spolek Králíky 23,3%
SDH Králíky 23,6%
SDR.RYBÁŘŮ PODOLIBY-CHMELOVICE 11,3%
Zvolení zastupitelé: Tomáš Pohl, Josef Belihar (SDH Králíky), Zdeněk Knytl (SDR.RYBÁŘŮ PODOLIBY-CHMELOVICE), Stanislav Lehký (MS Háje Králíky), Jiří Očenášek, Radek Tomášek (Rybářský spolek Králíky) Martin Kmínek (SDRUŽENÍ ZA ROZVOJ KRÁLICKA)

Kratonohy

Volební účast: 32,8 %
Zvolení zastupitelé: Jiří Štěpánek, Marek Veselý, Iveta Kašparová, Drahuše Šmatolánová, Terezie Švarcová, Aleš Rybka, Michal Klimt, Michal Šikl, Tomáš Veverka (Sdružení pro Kratonohy a Michnovku)

Kunčice

Volební účast: 69,4 %
SNK – TJ Kunčice 66,6 %
SNK – Nezávislí obec Kunčice 33,4%
Zvolení zastupitelé: Květoslav Kvasnička, Luboš Rychtera, Iva Vaničková, Jiří Bartoň, Jaroslav Rovenský, František Široký (SNK – TJ Kunčice), David Mihl, Jaroslav Kouba, František Kocáb (Nezávislí obec Kunčice)

Ledce

Volební účast: 62,5 %
SNK „PRO LEDCE" 82,4%
KSČM 17,6%
Zvolení zastupitelé: Milan Dědek, Miloš Čihák, Luboš Šmída, Pavel Havlíček, Miroslav Petřík, Alena Francová (SNK „PRO LEDCE"), Ivana Stejskalová (KSČM)

Lejšovka

Volební účast: 54,6 %
Zvolení zastupitelé: Michal Reich, Josef Fabián, Martin Jílek, Monika Kindlová, Ivo Kovačevity, Jiří Němeček, Boleslav Niedoba (SNK Lejšovka)

Lhota pod Libčany

Volební účast: 61,6 %
Roz. ob. Lhota p. L. a Hubenice 51,1%
Nezávislí 48,9%
Zvolení zastupitelé: Petr Cvrček, Jiří Šafařík, Lubomír Kujal, Jiří Pelikán, František Zolman (Roz. ob. Lhota p.L.a Hubenice), Radek Voltr, Radim Šikl, Pavel Mencák, Kateřina Holická (Nezávislí)

Libčany

Volební účast: 37 %
Zvolení zastupitelé: Jaroslava Slavíková, Jana Srpková, Rudolf Jouda, Marek Pišl, Hana Klazarová, Jaroslav Plodek, Jan Studnička, Jana Voženílková (PRO LIBČANY)

Libníkovice

Volební účast: 83,9 %
Zvolení zastupitelé: Václav Vavřinka, Ladislav Preclík, Helena Klosová, Miloš Čistý, Pavel Horák, Jiří Vavřinka, Romana Remsová (NK)

Librantice

Volební účast: 57,9 %
SNK LIBRANTICE 83,8 %
Pro Librantice 16,2 %
Zvolení zastupitelé: Alena Hladíková, Jaroslav Volenec, Tomáš Tkáčík, Milada Bortlíková, Tomáš Lukášek, Michal Sčebel (SNK LIBRANTICE), Vladimír Koutník (Pro Librantice)

Libřice

Volební účast: 62,5 %
SDUŽENÍ PRO OBEC LIBŘICE 90,7 %
SDRUŽENÍ NAŠE OBEC 9,26 %
Zvolení zastupitelé:  Vladimír Raška, Alena Vondráčková, Eva Hynková, Josef Zilvar, Pavel Štrajt, Jolana Voltrová, Jiří Plhal, Jaroslav Pánik, Jaroslav Doležal (SDUŽENÍ PRO OBEC LIBŘICE)

Lišice

Volební účast: 63,8 %
Zvolení zastupitelé:  Miloš Hovorka, Vendula Petrovická, Lukáš Toman, Radek Hladík, Pavel Kolenčík, Ludmila Vavřínková, Dagmar Opavská (Lišice)

Lodín

Volební účast: 74,18 %
Zvolení zastupitelé: Jaromír Pelánek, Daniel Klika, František Vítek, Monika Dvořáková, Pavel Prchlík, Martin Korbel, Jaroslav Karel, Milan Bartoň ml., Petr Lajbner (Nezávislí)

Lochenice

Volební účast: 43,74 %
Zvolení zastupitelé:  Miroslav, Lejp, Miloš Nepilý, Jitka Kulhánková, Jaroslav Jaroš, Jaroslav Hloušek, Roman Polák, Josef Vaňouček, Erik Kompas, Jiří Polívka   (Lochenice – můj domov)

Lovčice

Volební účast: 50,83 %
Zvolení zastupitelé:  Josef Tománek, Jiří Peca, Michal Čejka, Petra Petrovická, Blanka Loudová, David Školník, Daniel Komárek, Eva Neprášková, Pavel Bárdy (NK)

Lužany

Volební účast: 52,54 %
Zvolení zastupitelé: Vlastislav Andrle, Roman Koza, Lubomír Havlas, Jiří Válek, Roman Polášek (Lužany)

Lužec nad Cidlinou

Volební účast: 58,7 %
NK z Lužce n. C 37,05 %
Sportovci Lužec nad Cidl. 22,95 %
HASIČI 40 %
Zvolení zastupitelé: Jiří Měsíček, Josef Chlíbek, Václav Kohout, Radek Vondruška (NK z Lužce n. C), Michal Bašek, Martin Beneš (Sportovci Lužec nad Cidl.), Petr Drahokoupil, Jiří Drahokoupil, Josef Veinlich, Jan Štěpán, Viktor Kukaň (HASIČI)

Máslojedy

Volební účast: 52,81 %
Zvolení zastupitelé: Blanka Karešová, Pavel Sailer, Radim Štefan, Lenak Kopecká, Oldřich Staněk (ZA OBNOVU ČESKÉHO VENKOVA)

Měník

Volební účast: 66,19 %
SDH Měník 15,27 %
Sdruž. has. a NK – Barchůvek 20,27 %
Za zdravý rozvoj obce Měník43,47 %
„Za Bydžovskou Lhotku" 20,99 %
Zvolení zastupitelé:  Vít Vaníček (SDH Měník), Alena Dvořáková, Jana Hynková (Sdruž. has. a NK – Barchůvek), Jana Dymešová, Libor Obešlo, Petr Semerád, Zdeněk Košťál, (Za zdravý rozvoj obce Měník), Miloslav Česák, Hynek Hladík („Za Bydžovskou Lhotku")

Mlékosrby

Volební účast: 72,63 %
Zvolení zastupitelé:  Jiří Andrysek, Miloš Richter, Jiří Ešner, Jan Žofák, Ivo Vaníček, Roman Klouček, Marcela Zimová

Mokrovousy

Volební účast: 58,74 %
ČSSD 61,5 %
SNK „Černožice pro nás a naše děti" 37,7 %
Zvolení zastupitelé:  Jana Pečenková, Milan Holubec, Rostislav Hypius, Michal Láša, Michaela Langerová, Robert Hypius, František Chmelíček (Občané Mokrovous)

Myštěves

Volební účast: 64,2 %
Zvolení zastupitelé: Jan Kebort, Tomáš Fof, Zbyněk Havlín, Josef Vašina, Petr Dohnal, Jana Macháčková, Jiří Bartoška

Mžany

Volební účast: 58,45 %
Zahrádkáři Neděliště 47,28 %
Hasiči Neděliště 52,72 %
Zvolení zastupitelé: Luboš Podlipný, Uršula Stannerová, Luděk Mozdík, Jiří Petr (Zahrádkáři Neděliště), Zdeněk Kiršbaum, Michal Stanner, Václav Otřísal, Josef Michálek, Jaroslav Heteš (Hasiči Neděliště)

Neděliště

Volební účast: 72,25 %
Zvolení zastupitelé:  Jiří Šubrt, Irena Van Vuurenová, Pavel Koníček, Vladimír Koblížek,  Tomáš Valena, Martin Dušek, Jiří Pršala, Pavel Hýsek,Radek Bauer (NK)

Nepolisy

Volební účast: 56,39 %
Prospěšní pro obec 19,02 %
Lukováci 6,54 %
Mladí pro obec 18,62 %
Zadražáci-pro obce 15,86 %
TJ Sokol Nepolisy 18,29 %
Ženy 7,63 %
Hasiči pro obec 14,04 %
Zvolení zastupitelé: Jiří Šustr, Jan Volejník  (Prospěšní pro obec), Dušan Šustr, Martin Sýkora  (Mladí pro obec), Lucie Vejvodová, Lukáš Polák  (Zadražáci-pro obce), Josef Finěk, Ján Baláž  (TJ Sokol Nepolisy), Vladimír Vondruška  (Hasiči pro obec)