A právě z tohoto alba je i píseň Give me more, jejíž videoklip procestuje různé kouty světa.

Jde o to vykouzlit úsměv na tváři

Video vznikalo déle než dva roky a natáčelo se po celém světě.

„Před dvěma lety jsme dostali nápad vyrazit do ulic 
v Praze, foukat mezi lidi bubliny a točit jejich reakce. Zachytili jsme spoustu nádherných emocí. Stejnou věc jsme udělali mimo Čechy a překvapilo nás, že reakce jsou jiné, ale jedna věc je společná. Ačkoli jde o drobnost, lidem vykouzlíte na tváři úsměv bez ohledu na to, jestli jde o holky z Paříže nebo chudé děti v Africe," vypráví zpěvák Honza Řičař .

Kromě Give me more je na albu In songs about her dalších dvanáct písniček o vztazích a životě. Album vznikalo několik let a zachycuje tvorbu ze začátků kapely, ale i její současné období. „Bylo to období, kdy se v mém životě událo asi nejvíc změn. Většina písniček je sice hodně pozitivních, ale na druhou stranu tam naleznete i několik smutných balad," popisuje desku  Honza Říčař.

Moderování? Zkusil jsem to a vyšlo to

Honza si navíc před nedávnem splnil svůj velký sen. Moderování v televizi. Na Óčku teď každý měsíc uvádí hudební hitparádu Óčko chart.„Před časem se mě kamarádka ptala, jestli je něco, co bych si přál dělat kromě kapely. S velkou nadsázkou jsem řekl, že moderátora v televizi. Hodně let jsem to měl v hlavě, jenže nejtěžší bylo jít a zkusit to. Ale nakonec jsem sebral odvahu, zkusil to a ono to vyšlo," vypráví.

Čtyřčlenná hradecká parta Memphis společně koncertuje už od roku 2005. Za relativně krátkou dobu stihla mnoho úspěchů. Ať už jde o vítězství v několika hudebních soutěžích nebo vydání debutového alba.

Veronika Pírková